• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 868

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15876156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532338 15876156 Działka budowlana 732 m² Skierniewice, WidokNieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w cichej, kameralnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest uzbrojona i daje duże możliwości zagospodarowania. Dodatkowym atutem jest moż...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

270 000 PLN (369 zł/m2)

-
-
732 m2
-
15894235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27934816 15894235 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż urokliwa działka budowlana położona w miejscowości Jedlicze B koło Zgierza.Powierzchnia działki to 840 m2, a jej regularny, prostokątny kształt ułatwia zaplanowanie budowy i zagospodarowanie te...

Zgierz (Zgierz) (Łódzkie, gm. Zgierz)

100 800 PLN (120 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15876166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532335 15876166 Dzień dobry!W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1583 mkw. położona w Starym Adamowie, w połowie drogi między Łodzią a Poddębicami.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest oznaczona symbolem G5MN, co oznacza przezn...

Stary Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

159 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1583 m2
-
15875658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526192 15875658 Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana nr 1284 – miejscowość Wronowice w pobliżu Łasku. Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym 1284, o powierzchni 1622 m². Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt o wymiara...

Wronowice (Łódzkie, gm. Łask)

194 640 PLN

-
-
1622 m2
-
15665121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584022 15665121 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sprawia, że jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 000 PLN

-
-
13900 m2
-