• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 836

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15726798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka siedliskowa 24705202 15726798 Na sprzedaż - działka z zabudowaniami, własnym lasem i mediami!Lokalizacja: Stefanów Ruszkowski, gmina Brzeźnio, powiat sieradzki, woj. łódzkiePowierzchnia: 8 600 m²Cena: 159 360 złPrzedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch działe...

Stefanów Ruszkowski (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

159 360 PLN

-
-
8600 m2
-
15885098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27717116 15885098 Do sprzedania posiadłość położona w gminie Widawa w województwie łódzkim. Powierzchnia całkowita gruntów - 15,94 ha to trzy sąsiadujące ze sobą działki. Na działce o pow. 2,06 ha mieści się przestronny dom jednorodzinny (360 m2), murowany garaż dwust...

Widawa (Sarnów) (Łódzkie, gm. Widawa)

2 350 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
159400 m2
-
15840911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786080 15840911 Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela doskonale nadaje się pod inwestycje logistyczne, magazynowo-produkc...

Rawa Mazowiecka (Julianów) (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

8 515 910 PLN (130 zł/m2)

-
-
65507 m2
-
15841057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787758 15841057 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren objęty jest MPZP, który przewiduje przeznaczenie działek pod produkcję...

Sokolniki (Bagatelka) (Łódzkie, gm. Sokolniki)

14 940 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
149408 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15572451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21588012 15572451 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZAŁB12025Oferujemy działkę o powierzchni 1200m2 o szerokości ok. 12m. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania Gminy Rzgów przeznaczony pod wielofunkcyjną strefę aktywności gospodarczej z przeznaczeniem pod: zabudowę p...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

160 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15875267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525575 15875267 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej wsi Bielawy, o powierzchni 6000 m². Jej wymiary – szerokość 24 m, długość 250 m – zapewniają przestrzeń do swobodnej aranżacji i realizacji Twoich marzeń o własnym domu.Atuty działki:War...

Bielawy (Łódzkie, gm. Bielawy)

89 000 PLN

-
-
6000 m2
-