• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 857

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15889001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27840002 15889001 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ, LUB JEDNORODZINNĄ. Cena 900 zl m2   NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z 2 DZIAŁEK O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 22 532 m2. UŚREDNIONE WYMIARY OK. 60 X 400 M ŚWIETNA LOKALIZACJA, NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ POMIĘDZY TA...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

20 278 800 PLN (900 zł/m2)

-
-
22532 m2
-
15848944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952423 15848944 Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki.Numery działek: 5420 oraz 5419.Możliwość zakupu razem lub osobno.Powierzchnia:5420 1566 m²5419 1426 m²Łączna powierzchnia: 2992 m².Przeznaczenie w MPZP: ter...

Słowak (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
1566 m2
-
15860755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27183921 15860755 Na sprzedaż działka ROD z domkiem Sokolniki-Las, ROD DIANA Lokalizacja: Sokolniki-Las, woj. łódzkie (ok. 30 km od Łodzi) Cena: 65 000 zł Powierzchnia działki: 495 m² Opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż prawa do użytkowania działki ROD DIANA w So...

Sokolniki-Las (Łódzkie, gm. Ozorków)

65 000 PLN (131 zł/m2)

-
-
495 m2
-
15765525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25472349 15765525 Działka budowlana 1636 m² na sprzedaż Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkieMedia w działce Warunki zabudowy Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1636 m², położona w miejscowości Wielka Wieś, w gminie Szadek, wojewó...

Wielka Wieś (Łódzkie, gm. Szadek)

145 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1636 m2
-
15830524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674126 15830524 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 286 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 426).Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana w otoczeniu powstającego kamera...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

220 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
2286 m2
-
15876166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532335 15876166 Dzień dobry!W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1583 mkw. położona w Starym Adamowie, w połowie drogi między Łodzią a Poddębicami.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest oznaczona symbolem G5MN, co oznacza przezn...

Stary Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

159 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1583 m2
-
15740628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnówka - działka na Twój plan! 24954049 15740628 Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Tarnówka, gmina Szadek - 1300 m²LokalizacjaOferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Tarnówka (gmina Szadek, obręb geodezyjny nr 22). To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy, sp...

Tarnówka (Łódzkie, gm. Szadek)

154 360 PLN

-
-
1300 m2
-
15697787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rzut beretem do Zalewu Cieszkowskiego - Trzepnica 24136527 15697787 W Trzepnicy czeka działka, która nie próbuje być modna ani przerysowana. Ona po prostu daje to, czego dziś najbardziej brakuje: ciszę, przestrzeń i prawdziwy odpoczynek. Trasy rowerowe, ścieżki spacerowe i leśne dukty zaczynają się praktycznie za bra...

Trzepnica (Łódzkie, gm. Łęki Szlacheckie)

199 360 PLN

-
-
1499 m2
-
12402591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 92080 12402591 Piękna działka siedliskowa tuż przy Puszczy Bolimowskiej na leśnej polanie Na sprzedaż piękna działka w lesie tuż przy Puszczy Bolimowskiej. Jest to działka rolno-leśna. Na nieruchomości jest prąd, w odległości 500m - wodociągi. Możliwość dokupienia ...

Borowiny (Łódzkie, gm. Skierniewice)

320 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15840911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786080 15840911 Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela doskonale nadaje się pod inwestycje logistyczne, magazynowo-produkc...

Rawa Mazowiecka (Julianów) (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

8 515 910 PLN (130 zł/m2)

-
-
65507 m2
-
15841057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787758 15841057 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren objęty jest MPZP, który przewiduje przeznaczenie działek pod produkcję...

Sokolniki (Bagatelka) (Łódzkie, gm. Sokolniki)

14 940 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
149408 m2
-