• Nieruchomości woj. Łódzkie

Nowe osiedle domów Nowosolna | LW Deweloper

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 96.4m2
  • Rodzaj Dom szeregowiec
  • Cena 729 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Osiedle Kasprowicza 4, to kameralny projekt tworzony z myślą o osobach, które szukają komfortowej przestrzeni do życia, własnego ogródka i funkcjonalnych układów dopasowanych do codziennych potrzeb. W ramach inwestycji planowane są domy w zabudowie szeregowej oraz apartamenty jednokondygnacyjne z ogródkami i miejscami postojowymi. Na terenie osiedla przewidziano również strefę wypoczynku dla mieszkańców, w tym m.in. saunę i przestrzeń do relaksu

W projekcie przewidziano 29 domów w zabudowie szeregowej oraz 12 apartamentów na działce o powierzchni 11 500 m². Dostępne będą różne układy lokali, w tym apartamenty 64 m² i 74 m² oraz domy o powierzchniach 74 m², 97 m², 119 m² i 128 m² z garażem. Do lokali przynależą ogródki na wyłączność, 1 lub 2 miejsca postojowe oraz komplet instalacji z pompą ciepła.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zapowiedź inwestycji – sprzedaż nie jest jeszcze prowadzona. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się z biurem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji o projekcie i planowanych lokalach.

Strona internetowa: kasprowicza4 .pl

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889044
  • Liczba sypialni: 3
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Cechy oferty

  • Parking: Miejsce postojowe
  • Zabezpieczenia: Os. zamknięte
  • System ogrzewania: Pompa ciepła

Mapa

Łódzkie, Łódź, Łódź-Widzew, ul. Jana Kasprowicza 4 ,
Martyna Jagodzińska

Martyna Jagodzińska

+48XXXXXX206
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom szeregowiec na sprzedaż - Łódź, Łódź-Widzew, Ul. Jana Kasprowicza 4 4

nieruchomosci-lodzkie-24.pl / 15889044

Zdjęcie ogłoszenia -  4
Zdjęcie ogłoszenia -  4
Zdjęcie ogłoszenia -  4

729 000 PLN

7 562 zł/m2
Łódź (Łódź-Widzew), ul. Jana Kasprowicza 4

Martyna Jagodzińska

+48691206206

Główne cechy:

  • Powierzchnia 96.4m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

Opis - Nowe osiedle domów Nowosolna | LW Deweloper

Strona internetowa: kasprowicza4 .pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889044
  • Liczba sypialni: 3
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Cechy oferty

  • Parking: Miejsce postojowe
  • Zabezpieczenia: Os. zamknięte
  • System ogrzewania: Pompa ciepła