• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 62

15726463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700149 15726463 Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m² zieleni i spokoju.Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m², położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Łodzi - na Złotnie. Nieruchomość znajduje się na sporej działce 800 m², co daje naprawd...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

779 000 PLN (7 018 zł/m2)

5
2
111 m2
1960
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15876035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526976 15876035 ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ WILLI NA ZŁOTNIE W ŁODZI– zanurz się w tej przestrzeni i odkryj coś, co jest na wyciągnięcie ręki.Nieruchomość została wybudowana w 2013 roku z najwyższej jakości materiałów i wykończona z dbałością o każdy szczegół.Dom został w...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 997 000 PLN (10 462 zł/m2)

5
3
573.2 m2
2018
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15875608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526042 15875608 Dzień dobry.Mam dla Państwa wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,60 m2. Na spokojnym, zielonym osiedlu Wiskitno Park czeka na Państwa miejsce stworzone do życia.Dom oddany do użytku w 2022 roku wciąż pac...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 247 000 PLN (11 691 zł/m2)

4
1
106.66 m2
2023
15888513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż Łódź, Radogoszcz 27814960 15888513 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKL202026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato zdobionym stylem w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny), położony...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (9 396 zł/m2)

6
-
298 m2
-
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-
15028936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7395702 15028936 Pięknie położony dom z użytkowym poddaszem, z ciekawym projektem, do wykończenia w swoim stylu. Wg projektu powierzchnia domu wynosi ok. 500 m2.Na parterze znajdują się: przestronny salon (55 m2) duża jadalnia z kuchnią spiżarnia toaleta i garderoba ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 521 zł/m2)

7
3
497 m2
2012
15655675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23392214 15655675 Na sprzedaż udziały w kamienicy na Bałutach, ul. Inflancka. Jest to 50% udziałów, pozostałe 50% jest podzielone na dwóch współwłaścicieli. Na działce o powierzchni 756m2 znajduje się budynek o powierzchni mieszkalnej ok. 172m2 oraz dwa budynki gospod...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (1 448 zł/m2)

11
-
172 m2
1930
15818211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620991 15818211 Na sprzedaż przestronny, solidny trzykondygnacyjny dom o powierzchni 540 m², posadowiony na dużej, w pełni uzbrojonej działce 3 364 m². Nieruchomość oferuje ogromny potencjał inwestycyjny.Nieruchomość położona jest na ulicy Tomaszowskiej - bardzo do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (3 685 zł/m2)

10
2
540 m2
2003
15845101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26850878 15845101 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Łódź – na terenie dzielnicy Widzew. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 200 m² została wybudowana w 2014 roku w technologii tradycyjnej i łączy no...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

4
1
200 m2
2014