• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 866

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
15868017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27361862 15868017 Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Nowostawy Dolne gmina Dmosin. Nieruchomość posiada wydane WZ pod budownictwo jednorodzinne, w drodze dojazdowej prąd, woda i gaz. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie szybki i dogodny dojazd do Łodzi ...

Nowostawy Dolne (Łódzkie, gm. Dmosin)

490 000 PLN (118 zł/m2)

-
-
4150 m2
-
15768656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25548603 15768656 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w o powierzchni 2600 m2. Nieruchomość z warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica wśród zieleni i śpiewu ptaków, a jednocześnie 10 minut spacerem od centrum Konstantynowa Łódzkiego. ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

750 000 PLN (288 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15716921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24522631 15716921 Do sprzedaży  trzy działki budowlane o powierzchni:1 -1120 m22 - 1099 m23 - 1286 m2Cena za m2 - 300 zł do negocjacjiDziałki zlokalizowane są w Rzgowie w okolicy ul. Łódzkiej bardzo blisko Starowej Góry.Uzbrojenie działek: woda i gaz w ulicy oraz prąd...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

329 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1099 m2
-
15716918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24522630 15716918 Do sprzedaży  trzy działki budowlane o powierzchni:1 -1120 m22 - 1099 m23 - 1286 m2Cena za m2 - 300 zł do negocjacjiDziałki zlokalizowane są w Rzgowie w okolicy ul. Łódzkiej bardzo blisko Starowej Góry.Uzbrojenie działek: woda i gaz w ulicy oraz prąd...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

385 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1286 m2
-
15636066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22950364 15636066 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi na ulicy Gościniec. Działka o powierzchni 920 m2. Na działce prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia. Dla działki wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

199 000 PLN (216 zł/m2)

-
-
920 m2
-
15597765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22121989 15597765 Na sprzedaż działka budowlana Łódź Chojny - Górna 1228 m2. Klasyfikacja gruntu B wszystkie media w ulicy prąd, woda, kanalizacja, gaz i światłowód.W planie zagospodarowania terenu grunty przeznaczone na tereny mieszkaniowe jednorodzinne ZN bez uciąż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (235 zł/m2)

-
-
2459 m2
-
15526548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20511684 15526548 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3700 m2, położoną w miejscowości Gucin, nieopodal Ldzania.  Działka częściowo zalesiona tuż przy kompleksie leśnym. Całość terenu ogrodzona siatką z bramą wjazdową. Na działce niewielki domek let...

Gucin (Łódzkie, gm. Buczek)

259 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
3762 m2
-
15411727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940809 15411727 Działka budowlana 1615 m2, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1615 m2 na granicy Łodzi w miejscowości Kiełmina. Dziaka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na całą okolicę, tuż przy lesie. W drodze dojazd...

Kiełmina (Łódzkie, gm. Stryków)

320 000 PLN (198 zł/m2)

-
-
1615 m2
-
15339514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16240514 15339514 Działka pod budownictwo jednorodzinne lub usługowe, 2000 m2 Działka objęta MPZP, Jedlicze B, doskonała lokalizacja, 2000 m2Oferujemy do sprzedaży działkę pod budowlaną w miejscowości Jedlicze B obok Zgierza. w Planie miejscowym działka przeznaczone ...

Jedlicze B (Łódzkie, gm. Zgierz)

240 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-