• Nieruchomości woj. Łódzkie

Dom wolnostojący

  • Pokoje8
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 380m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 900 000 PLN
  • MiastoStryków
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Kamienica w Strykowie - Centrum.
Kamienica znajduje się na działce o powierzchni 549 m2, objęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz jednorodzinną typu śródmiejskiego. Posiada bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej.
Składa się z 11 pomieszczeń, 2 kuchni i 2 łazienek, i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni około 380m2.
Budynek do remontu, niektóre z pomieszczeń zostały już odnowione i nadają się do zamieszkania, 2 lokale na parterze są wynajmowane, pod sklepy.
Kamienica jest wyposażona w ogrzewanie na ekogroszek.
Woda z miejskiej sieci wodociągowej
Kanalizacja miejska.

W promieniu 500 metrów znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak markety, szkoły, żłobek, apteki oraz urzędy, a także park, który sprzyja wypoczynkowi.
Nie można pominąć faktów - Stryków cierpi na brak dostępnych mieszkań na rynku wtórnym, a liczne magazyny w okolicy powodują zwiększenie popytu na kwatery pracownicze, co może stanowić doskonałą okazję dla inwestora poszukującego stabilnego dochodu z najmu, dodatkowym atutem jest fakt, iż nieruchomość znajduje się w rękach jednego właściciela i stanowi odrębną własność.
Telefon: XXXXX391 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890100
  • Data publikacji: 13 maja 2026 03:07 (4 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 8

Mapa

Łódzkie, Stryków ,
Kamil

Kamil

+48XXXXXX391
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Stryków

nieruchomosci-lodzkie-24.pl / 15890100

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

900 000 PLN

2 368 zł/m2
Stryków (Łódzkie, gm. Stryków)

Kamil

+48884394391

Główne cechy:

  • Powierzchnia 380m2
  • Pokoje 8
  • Rok budowy 1930

Opis - Dom Wolnostojący

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Kamienica w Strykowie - Centrum.
Kamienica jest wyposażona w ogrzewanie na ekogroszek.
Woda z miejskiej sieci wodociągowej
Kanalizacja miejska.

Telefon: 884394391

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890100