• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15886192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750018 15886192 Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum autostrady? Ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja: Rosanów, gm. Zgierz, ul. Wesoła 13 Powierzchnia: 1000 m² – idealny metraż na Twój wymarzony ogród i dom.Dlacze...

Rosanów (Łódzkie, gm. Zgierz)

149 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15882556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27668836 15882556 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1!Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe. Grunt oferuje przestronność ...

Kamieńsk (Ochocice) (Łódzkie, gm. Kamieńsk)

8 177 777 PLN (154 zł/m2)

-
-
52959 m2
-
15875114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27528009 15875114 Wyjątkowa okazja – działka budowlana z widokiem na przyszłość! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1412 m², w pełni ogrodzona, z oznaczeniem 1.MN.47 w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna. Ta oferta to nie tylko z...

Łódź (Nowosolna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN

-
-
1412 m2
-
15890006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27866837 15890006 Oferta prywatna od właściciela. Miejscowość Piaski gmina Gilde powiat radomszczański (Radomsko). Działki na sprzedaż. Nr działki Piaski 50910; 5099; 5098; 5097; 5096 powierzchnia każdej działki wynosi 300m2 w kształcie prostokąta. Lokalizacja przy sa...

Gidle (Łódzkie, gm. Gidle)

19 500 PLN

-
-
300 m2
-
15869882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27411250 15869882 Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi)Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m².Szczegóły:Przeznaczenie zgodnie z MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MN)wymiary: 28 m x 44,5 mkształt: regularny prost...

Kazimierz (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

160 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
1228 m2
-
15889788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27861631 15889788 Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia spotkania, które pozwoli Państwu na osobiste zapoznanie się z potencjałem tej nieruchomości. Nie przegapcie szansy na st...

Wojsławice (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

110 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
1695 m2
-