• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 838

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15595862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z warunkami zabudowy 22085627 15595862 Na sprzedaż działki o powierzchni 1300 mkw lub 1304 mkw. Położone w miejscowości Włyń, gmina Warta, powiat sieradzki. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się w wyjątkowym miejscu blisko natury, nieopodal zbiornika Jeziorsko, od którego s...

Włyń (Łódzkie, gm. Warta)

98 360 PLN

-
-
1300 m2
-
15883905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy 27684532 15883905 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1234 m², położona w urokliwej miejscowości Stoczki, w gminie Sieradz. To wyjątkowa oferta dla osób marzących o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a...

Stoczki (Łódzkie, gm. Sieradz)

99 360 PLN

-
-
1234 m2
-
15888587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27817179 15888587 OKAZJA: DZIAŁKA BUDOWLANA 1086 m² – JÓZEFÓW KONSTANTYNÓW ŁÓDZKILokalizacja: ul. Wypoczynkowa , Konstantynów Łódzki ( Józefów)Cena: 304 080 zł (280 złm²)Najważniejsze informacje o nieruchomości:Powierzchnia: 1086 m²Wymiary: 23,3 m (front) x 46,6 m –...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

304 080 PLN

-
-
1086 m2
-
15875336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27527171 15875336 Spokojna wieś w sercu natury Owczary to niewielka, ale urokliwa miejscowość, która oferuje ciszę, spokój i bliskość natury. Otoczenie pól, lasów i łąk sprzyja spacerom, rowerowym wycieczkom oraz obcowaniu z przyrodą. To idealne miejsce dla osób pragn...

Owczary (Łódzkie, gm. Mniszków)

149 000 PLN

-
-
18900 m2
-
15872284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27489627 15872284 Działka budowlana Rąbień, ul. OgórkowaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m², położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Rąbień, przy ul. Ogórkowej.Szczegóły nieruchomości:Numer działki: 40014Powierzchnia: 1045 m²Prz...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

180 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
15818241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26620118 15818241 Gotowiec Inwestycyjny: Grunt pod Senior Living PRS w sercu łódzkiej Retkini (PUM ~2600 m²)1. STRESZCZENIE INWESTYCJIPrzedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 001 m², zlokalizowana w Łodzi przy ul. Falistej (PolesieRetkinia). Dzia...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 000 PLN (1 500 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15630804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858559 15630804 Działka na sprzedaż – Kuciny, powiat poddębickiPrzedstawiamy atrakcyjną działkę o powierzchni 3809 m², zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kuciny w powiecie poddębickim.Charakterystyka działki:Kształt: Działka w kształcie litery L, co daje szero...

Kuciny (Łódzkie, gm. Dalików)

250 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3809 m2
-
15535072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20714983 15535072 Oferta inwestycyjna w centralnej części miasta,Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę.3.1. PARAMETRY BUDYNKUObrys budynku: nieregularny wielobok po obrysie działkiszerokość elewacji frontowej 21,12 m (cała szerokość frontu działki)wysokoś...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 590 000 PLN (2 928 zł/m2)

-
-
543 m2
-
15411634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17937114 15411634 Działka znajduje się w terenie z MPZP - Plan nr 149 usługowo jednorodzinna - 1625 PUM i hala gar. UCHWAŁA NR XLIX150821 RADY MIEJSKIEJ W ŁODZI z dnia 20 października 2021 r.Możliwość zabudowy:- lokalnej usługowej,- mieszkaniowej jednorodzinnej w fo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

487 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
3250 m2
-
15403522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17767846 15403522 Na sprzedaż 3 duże działki idealne dla osób szukających miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu. prowadzenia agroturystyki lub zwyczajnie chcących posiadać swój kawałek ziemi z lasem.Nieruchomość znajduje się w malowniczej lokalizacji, Józefi...

Józefina (Łódzkie, gm. Osjaków)

260 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
25450 m2
-
15453862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18925093 15453862 Leśna działka o powierzchni 5000 m² w pobliżu Rybakówki – Idealna na Aktywny WypoczynekOferujemy na sprzedaż piękną leśną działkę o powierzchni 5000 m², położoną w malowniczej okolicy niedaleko Rybakówki. Otoczona gęstym lasem, działka stanowi idealn...

Rzepki (Łódzkie, gm. Czarnocin)

200 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5000 m2
-