• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 841

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15863363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjna z WZ na zabudowę jednorodzinną 27245181 15863363 Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Rosanowie - idealna pod rezydencję lub zabudowę deweloperskąOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 13 971 m² w malowniczej lokalizacji Rosanów, tuż przy Zgierzu.Wymiary działki:Granica od ulicy 6...

Rosanów (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 400 000 PLN

-
-
13971 m2
-
15889012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju nad Jeziorskiem 27840315 15889012 Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań!Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!Przedstawiamy przestronną działkę o łącznej powierzchni 10 800 m² z uroczym domki...

Osowiec (Łódzkie, gm. Pęczniew)

290 360 PLN

-
-
10800 m2
-
15886773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z mediami, ogrodzona 1358 m² 27766580 15886773 Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - Kwiatkowice, gm. WodzieradyOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w samym centrum wsi. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach 292 i 537 o łącznej powierzchni 1358 m².Najw...

Kwiatkowice (Łódzkie, gm. Wodzierady)

162 360 PLN

-
-
1358 m2
-
15883905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy 27684532 15883905 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1234 m², położona w urokliwej miejscowości Stoczki, w gminie Sieradz. To wyjątkowa oferta dla osób marzących o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a...