• Nieruchomości woj. Łódzkie

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 28.32m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 235 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy1974

Opis szczegółowy

Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju.
To idealna propozycja dla singla, pary lub seniora, którzy cenią sobie szybki dostęp do miejskich udogodnień i chcą zamieszkać w miejscu, które sprzyja aktywnemu, a jednocześnie komfortowemu stylowi życia.

Lokalizacja serce możliwości
Ulica Inowrocławska na Bałutach to miejsce, które oferuje wszystko, czego potrzebujesz na co dzień. W zasięgu kilku minut spaceru znajdziesz przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki którym centrum Łodzi jest na wyciągnięcie ręki. Okolica to prawdziwa oaza miejskiej infrastruktury sklepy, apteki, banki, restauracje oraz przychodnia lekarska zapewnią wygodę i bezpieczeństwo codziennych sprawunków i potrzeb zdrowotnych.

Dla aktywnych dostępne są hala sportowa, fitness oraz liczne tereny zielone, w tym park i plac zabaw, które zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Bliskość szkoły i przedszkola sprawia, że to także doskonała lokalizacja dla seniorów odwiedzających wnuki lub młodych rodzin planujących przyszłość.

Twoja nowa przestrzeń
To rozkładowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,32 m² usytuowane jest na 4. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą, wybudowanym w technologii wielkiej płyty w 1974 roku.
Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i komforcie 16-metrowy pokój dzienny to idealne miejsce na odpoczynek i relaks, a okna skierowane na zachód pozwalają cieszyć się ciepłym, popołudniowym światłem.

Podłogi wyłożone panelami i terakotą w dobrym stanie, idealne do utrzymania czystości, a oddzielna kuchnia daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Łazienka wyposażona jest w wannę, umywalkę i WC, zapewniając pełen komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie posiada antywłamaniowe drzwi oraz okna PCV.

Udogodnienia i bezpieczeństwo
Do mieszkania przynależy klasyczny balkon z widokiem na spokojne podwórko. Dodatkowym atutem jest piwnica, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania sezonowych rzeczy czy sprzętów sportowych.
Budynek wyposażony jest w domofon, co zwiększa kontrolę nad dostępem do klatki schodowej. Centralne ogrzewanie miejskie i ciepła woda z wodociągu miejskiego gwarantują komfort i niezawodność przez cały rok. W mieszkaniu jest również dostęp do internetu i telewizji kablowej.

Dlaczego to mieszkanie?
Idealne na start: kompaktowa przestrzeń, która pozwala na szybkie i wygodne rozpoczęcie samodzielnego życia.
Lokalizacja: doskonała komunikacja i pełna infrastruktura w zasięgu ręki oszczędzaj czas na dojazdach i korzystaj z miejskich udogodnień.
Bezpieczeństwo: antywłamaniowe drzwi, domofon i spokojne otoczenie zapewniają spokój i komfort życia.

Funkcjonalność: rozkładowy układ mieszkania pozwala na swobodną aranżację wnętrza według własnych potrzeb.
Okazja cenowa: atrakcyjna cena i szybka decyzja to klucz do zamieszkania w świetnej lokalizacji bez nadmiernych kosztów.

Zrób pierwszy krok do swojego nowego życia i umów się na prezentację już dziś!
To wyjątkowa okazja, która nie będzie czekać wiecznie pozwól sobie na komfort i wygodę, na które zasługujesz.

Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897049
  • Data publikacji: 21 maja 2026 17:49 (8 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 10

Mapa

Łódzkie, Łódź, Bałuty ,
Agnieszka Lik-Piątek

Agnieszka Lik-Piątek

+48XXXXXX779
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Łódź, Bałuty

nieruchomosci-lodzkie-24.pl / 15897049

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

235 000 PLN

8 298 zł/m2
Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 28.32m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1974