• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 134

15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą 27715282 15885002 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w spos...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 623 zł/m2)

2
-
61 m2
2000
15864790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na start 27272893 15864790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Teofilowie. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie wyróżn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (8 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15826399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe, M3 z miejscem parkingowym 26588179 15826399 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut - blisko Rynku Bałuckiego. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestyc...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15810645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 do remontu przy Manufakturze i Starym Rynku 26415029 15810645 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, Manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wyn...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 500 PLN (5 719 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15771263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter z potencjałem, dla rodziny z dziećmi 25575035 15771263 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15868226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369523 15868226 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przychodni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1970