• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 831

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
15630804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858559 15630804 Działka na sprzedaż – Kuciny, powiat poddębickiPrzedstawiamy atrakcyjną działkę o powierzchni 3809 m², zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kuciny w powiecie poddębickim.Charakterystyka działki:Kształt: Działka w kształcie litery L, co daje szero...

Kuciny (Łódzkie, gm. Dalików)

250 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3809 m2
-
15818241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26620118 15818241 Gotowiec Inwestycyjny: Grunt pod Senior Living PRS w sercu łódzkiej Retkini (PUM ~2600 m²)1. STRESZCZENIE INWESTYCJIPrzedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 001 m², zlokalizowana w Łodzi przy ul. Falistej (PolesieRetkinia). Dzia...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 000 PLN (1 500 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15611896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22439900 15611896 Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Tuszynie o powierzchni 5889 mkw, składająca się z dwóch działek: - działka nr 41 – 3837 mkw – tereny mieszkaniowe i grunty orne,- działka nr 42 – 2052 mkw – grunty orne.Działka jest ogrodzona, zabudowana drewnian...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

1 213 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
5889 m2
-
15742572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24994891 15742572 Działka inwestycyjna 1237 m² al. Politechniki 36, ŁódźNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1237 m², położona przy al. Politechniki w Łodzi. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 200 000 PLN (3 395 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15846538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26889443 15846538 Dworek z potencjałem na dużej działce w Modlicy, gm. Tuszyn.Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość położona w miejscowości Modlica, gmina Tuszyn, w spokojnej, zielonej części powiatu łódzkiego wschodniego. To propozycja dla osób, które szukają przestr...

Modlica (Łódzkie, gm. Tuszyn)

899 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
6369 m2
-
15453862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18925093 15453862 Leśna działka o powierzchni 5000 m² w pobliżu Rybakówki – Idealna na Aktywny WypoczynekOferujemy na sprzedaż piękną leśną działkę o powierzchni 5000 m², położoną w malowniczej okolicy niedaleko Rybakówki. Otoczona gęstym lasem, działka stanowi idealn...

Rzepki (Łódzkie, gm. Czarnocin)

200 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15765035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25461381 15765035 BESTATE Nieruchomości ofertuje do sprzedaży działkę z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem pod zabudowę 125 mieszkań w Pabianicach. Powierzchnia działki: 5,652 m2 Kubatura: 35,550 m3 Kubatura netto (w tym kondygnacje mieszkalne, garaże, pom. te...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 000 000 PLN

-
-
5652 m2
-
15666609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23588766 15666609 BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni użytkowej 1662 m2 z pozwoleniem na budowę i projektem mieszkaniowo - usługowym w świetnej lokalizacji Pabianic. Kubatura: 17,183 m2, powierzchnia netto budynku: 3,311 m2, powierzchnia ...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 000 PLN

-
-
1662 m2
-
15681608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23860904 15681608 Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ. Według MPZP na terenie działek możliwość zabudowy zagrodowej. Miejsce, w któr...