• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Aleksandrów Łódzki

Znalezionych ofert: 37

15402645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17746867 15402645 Na sprzedaż działka o pow. 10 550 m2 zlokalizowana przy Placu Kościuszki w Aleksandrowie Łódzkim (w powiecie zgierskim). Do ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dojedziemy samochodem w 25 minut. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie Urz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

11 678 850 PLN

-
-
10550 m2
-
15882481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27664912 15882481 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Marzysz o domu wśród ciszy i zieleni? Działka w Placydowie to świetna opcja dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą. Oferujemy pięknie poło...

Aleksandrów Łódzki (Placydów) (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

249 000 PLN

-
-
1051 m2
-
15683554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23895545 15683554 Na sprzedaż dom wolnostojący za cenę 895 000 PLN w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy 1 Maja. Przedstawiam Państwu samodzielny dom z ogrodem o powierzchni 628 m2, wyposażony w dodatkowe budynki z mieszkalnym pomieszczeniem. Nieruchomość oferuje dużą l...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

895 000 PLN (7 160 zł/m2)

5
1
125 m2
1992
15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15198413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12371719 15198413 Mieszkanie 2 pok. w Aleksandrowie w centrum miasta Dwu pokojowe mieszkanie w centrum miasta z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. W okolicy mamy liczne sklepy, szkoły, apteki oraz komunikacje miejską. Mieszkanie posiada piec gazowy dwu funkcyjny, co...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1983
15795970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26109888 15795970 Na sprzedaż narożna działka budowlana za cenę 260.000 tyś złotych o powierzchni 843 m² z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym idealna pod inwestycję, działalność lub nowoczesny dom z funkcją usługową. Dodatkowo do metrażu możemy doliczyć około 250 ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

240 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
843 m2
-
15889625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856557 15889625 Przytulne i słoneczne 36 m² Gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż oferuję niezwykle klimatyczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótkote...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

275 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
36 m2
1980
15857510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury 27122920 15857510 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZBKLb42026Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1731 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Aleksandrowie Łódzkim. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca, które łączy bliskość natury, p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN

-
-
1731 m2
-
15791558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994374 15791558 DZIAŁKA BUDOWLANA Kolonia Brużyca, 1100 m² (nr działki 832)Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Kolonia Brużyca w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, Aleksandrowa Ł...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

220 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15791559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994373 15791559 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 100 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Media - prąd w drodze dojazdowej.Nieruchomość położona niedaleko centrum.W okolicy domy jednorodzinne.Możliwość w...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8374 m2
-
15796378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26118440 15796378 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² zlokalizowane w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Daszyńskiego.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze odmalowanego, zadbanego bloku, w bardzo wygodnej części miasta, w pobliżu sklepów, punktów usługo...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

312 000 PLN (6 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15845425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26860795 15845425 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Aleksandrów Łódzki, ul. RafałkiCena: 1 000 000 złDom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m², położony na działce 383 m², w spokojnej i zielonej części miasta. Budynek oferuje 5 kondygnacji oraz ogród z t...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

5
2
180 m2
2011