• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Bielawy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bielawy

Znaleźliśmy 2,271 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Łódzkie

15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15878224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591304 15878224 Sprzedam działkę budowlana na kameralnych 'przedmieściach' Skierniewic, w miejscowości Miedniewice - cisza i spokój, z szybkim dojazdem do miasta- to idealny balans, którego inwestorzy obecnie szukają najbardziej. Na sprzedaż działka budow...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

169 000 PLN (274 zł/m2)

-
-
616 m2
-
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15760805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368672 15760805 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 955m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

238 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15760804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368671 15760804 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1307m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Działki budowlane takie jak...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

320 000 PLN (245 zł/m2)

-
-
1307 m2
-
15757406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301224 15757406 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 954m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

235 000 PLN (246 zł/m2)

-
-
954 m2
-
15754251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25229276 15754251 Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w  Skierniewicach, na osiedlu Widok.Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze rozwiniętą siecią komunikacji.Wciąż realizowane nowe inwestycje w tej cz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

758 000 PLN (2 369 zł/m2)

4
1
320 m2
1989
15707912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24329915 15707912 Działka rolno-budowlana z warunkami zabudowy Dąbrowice pod Skierniewicami.Cisza, przestrzeń, możliwości Twój kawałek spokoju na wsi.Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale chcesz zostać blisko miasta?Ta działka w Dąbrowicach to idealne miejsc...

Dąbrowice (Łódzkie, gm. Maków)

265 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
13973 m2
-
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15775392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25669230 15775392 Działka 2736,7 m2 z czego 1760 m2 budowlanej reszta piękny las w miejscowości Ruda Bugaj gmina Aleksandrów Łódzki.Media :- prąd w działce- woda w drodzeNieruchomość znajduje się przy utwardzonej drodze gminnej.Miejsce jest wyjątkowo malowniczo położe...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

315 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
2736 m2
-
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 000 PLN (6 215 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15161652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11314038 15161652 Do pierwszego zamieszkania, fabrycznie nowe.W sercu kulturalnej Łodzi.Gotowe do wprowadzenia Jeżeli marzysz o urokliwym mieszkaniu, w kamienicy z historią, w samym sercu Łodzi, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-po...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1904