• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Drużbice

Znalezionych ofert: 3

15875939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527648 15875939 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dom wolnostojący w Drużbicach – duża działka, cisza i potencjał aranżacyjny o powierzchni użytkowej 147 m² (bez wliczonego poddasza), zlokalizowany w spokojnej i zielonej części gminy Drużbice, w powiecie b...

Drużbice (Łódzkie, gm. Drużbice)

670 000 PLN (3 807 zł/m2)

3
1
176 m2
2010
15864762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27272354 15864762 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Działka z domkiem letniskowym i budynkiem gospodarczym w otoczeniu lasów. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę z domkiem letniskowym oraz budynk...

Drużbice (Brzezie) (Łódzkie, gm. Drużbice)

249 000 PLN

-
-
937 m2
-
15493196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19784087 15493196 Do sprzedaży OŚRODEK WYPOCZYNKOWY o powierzchni 10, 3890 ha (grunt w wieczystym użytkowaniu), położony w gminie Drużbice i gminie Grabica, nad zbiornikiem wodnym - jeziorem KRZEMIENIEC o pow. 2,8029 ha. Bardzo ładnie położony, w terenie leśn...

Drużbice (Łódzkie, gm. Drużbice)

3 000 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
103890 m2
-