• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Księże Młyny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Młyny i Księże

Znaleźliśmy 2,274 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Łódzkie

15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15650488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23319070 15650488 Prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny dom na sprzedaż za cenę 1 550 000 PLN. Nieruchomość znajduje się w Ciężkowie, na ulicy Szyszkowa, zaledwie 15 km od Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do miasta, jednocześnie oferując spokój i prywatność, jaką...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 550 000 PLN (6 652 zł/m2)

6
2
233 m2
2011
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15852069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27024946 15852069 Duży dom po generalnym remoncie 245 m² dwa niezależne mieszkania ZelówNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m² (183 m² powierzchni mieszkalnej), położony w spokojnej części miejscowości Zelów, pomiędzy Łaskiem a B...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

745 000 PLN (3 041 zł/m2)

8
2
245 m2
1994
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15795970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26109888 15795970 Na sprzedaż narożna działka budowlana za cenę 260.000 tyś złotych o powierzchni 843 m² z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym idealna pod inwestycję, działalność lub nowoczesny dom z funkcją usługową. Dodatkowo do metrażu możemy doliczyć około 250 ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

240 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
843 m2
-
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
14719954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25376 14719954 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki w miejscowości Grzmiąca. Główne atuty nieruchomości:-Atrakcyjnie wyglądająca i zadbana.-Woda, prąd i szambo na posesji.-Mały domek rekreacyjny w dobrym stanie.-Piękna i cicha okolica.-Szyb...

Grzmiąca (Łódzkie, gm. Brzeziny)

215 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3566 m2
-
15865423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300227 15865423 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (Doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi.Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (rok budowy 1975). Mieszkanie jest w b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

498 000 PLN (8 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020