• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Rąbień

Znalezionych ofert: 23

15741453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24972607 15741453 ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14!Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pro...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

2 650 000 PLN (14 021 zł/m2)

4
1
189 m2
2023
15442464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18661517 15442464 **Fantastyczna oferta sprzedaży domu za 710 000 PLN z dogodnym dojazdem do autostrady S14 w Rąbień AB, blisko Łodzi**Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, którego cena wynosi 710 000 PLN, co przekłada się na atrakcyjną cenę 4 ...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

710 000 PLN (4 226 zł/m2)

4
2
168 m2
2022
15872284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27489627 15872284 Działka budowlana Rąbień, ul. OgórkowaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m², położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Rąbień, przy ul. Ogórkowej.Szczegóły nieruchomości:Numer działki: 40014Powierzchnia: 1045 m²Prz...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

185 000 PLN (177 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
15863799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256645 15863799 RĄBIEŃ - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2.Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja.Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz dwufunkcyjny Viessmann.Dom posiada duże okna i wyjątkowo wysokie pomi...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
3
140 m2
2026
15776124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25694814 15776124 Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1203 m² położoną w spokojnej i zielonej okolicy Rąbień, ul. Fasolowa  Lokalizacja:Działka znajduje się w atrakcyjnej części Rąbienia, z szybkim dojazdem do Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Bliskość natury i ka...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

505 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1203 m2
-
15557353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179150 15557353 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
14666798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158764 14666798 Rąbień - dom 133 m2 + poddasze użytkowe i garaż na 2 samochody. Zapraszam- do kupienia dom w stanie deweloperskim,zbudowany z wysokiej jakości materiałów o pow. 133 m2. z poddaszem użytkowym (około 100 m2.) oraz garażem na dwa samochody(36 m2.).Do dy...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
1
132 m2
2021
15434933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18463695 15434933 Na sprzedaż dom o pow. 240 m2  z zadbaną działką - 1081 m2.Na nowych właścicieli czeka przestronne, dobrze zaplanowane, ciepłe, pełne światła wnętrze.Parter - wiatrołap ,przedpokój, hol, otwarta kuchnia, spiżarnia., jadalnia, toaleta, salon, dwa poko...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 590 000 PLN (5 658 zł/m2)

6
2
281 m2
2012
13033515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23352 13033515 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Rąbieniu gmina Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1722mkw.Na działce nasadzenia, Prąd, światłowód na działce .W pobliżu budują się nowoczesne domy.Cicha i spokojna okolica, niedaleko piękne lasy.Bardzo dobry do...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

250 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1722 m2
-
15557351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179149 15557351 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
14424377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 127075 14424377 Polecam Państwu nieruchomość w przepięknej lokalizacji. Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 182,4 m2 na działce 1395,6 m2 .Media : woda i prąd. Na terenie znajduje się szambo. Możliwość podłączenia gazu,kanalizacji oraz światłowodu.Budynek wymaga...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

925 000 PLN (5 082 zł/m2)

7
2
182 m2
2008
15411755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940937 15411755 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 190 m2. z ogrodem 946 m2.Parter - dwa pokoje i łazienka.Piętro - kuchnia, wc, łazienka, salon, dwie sypialnie.Poddasze do wykończenia i adaptacji.Media - woda, prąd, kanalizacja.Nieruc...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

835 000 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
190 m2
1985