• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Romanów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Romanów

Znaleźliśmy 2,274 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Łódzkie

15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15845200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856723 15845200 Działka budowlano-siedliskowa 3300 m² Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m² położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z...

Stachlew (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

99 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3300 m2
-
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15757414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301223 15757414 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1304m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Świetna okazja dla inwestor...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

299 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1304 m2
-
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15650488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23319070 15650488 Prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny dom na sprzedaż za cenę 1 550 000 PLN. Nieruchomość znajduje się w Ciężkowie, na ulicy Szyszkowa, zaledwie 15 km od Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do miasta, jednocześnie oferując spokój i prywatność, jaką...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 550 000 PLN (6 652 zł/m2)

6
2
233 m2
2011
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15852069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27024946 15852069 Duży dom po generalnym remoncie 245 m² dwa niezależne mieszkania ZelówNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m² (183 m² powierzchni mieszkalnej), położony w spokojnej części miejscowości Zelów, pomiędzy Łaskiem a B...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

745 000 PLN (3 041 zł/m2)

8
2
245 m2
1994