• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Andrzejów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Andrzejów

Znaleźliśmy 477 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15875541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563340 15875541 Jeśli szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta - to oferta stworzona z myślą o Tobie. Ten nowoczesny dom w Rakowie łączy w sobie funkcjonalność, komfort i przemyślane rozwiązan...

Raków (Łódzkie, gm. Moszczenica)

899 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
126.44 m2
2011
15867737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350398 15867737 Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany w Pabianicach przy ul. Bugaj. Dom sukcesywnie doprowadzony będzie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (8 264 zł/m2)

4
1
121 m2
2023
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
15861445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochód od zaraz – dziewiarnia z wyposażeniem 27207196 15861445 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-rezydencjonalna 6,24 ha Dworek + funkcjonująca dziewiarniaNa sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna o łącznej powierzchni 6,2400 ha, położona w malowniczej miejscowości Pożdżenice, w gminie Zelów...

Pożdżenice (Łódzkie, gm. Zelów)

5 500 360 PLN (12 223 zł/m2)

6
2
450 m2
-
15699974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój Nowy dom w Brzeźniu. Gotowy do zamieszkania!! 24179848 15699974 NOWA NIŻSZA CENA!!! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. BrzeźnioSzukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom parterowy o powierzchni całkowitej 136,65 m² to idealna propoz...

Ostrów (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

580 360 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
136 m2
2020
15856708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27103263 15856708 Oferujemy jedyną w swoim rodzaju nieruchomość położoną na prywatnej wyspie o powierzchni 3,6 ha, w malowniczym rozgałęzieniu rzeki Grabi, we wsi Emilianów (gm. Sędziejowice). To jedna z nielicznych prywatnych wysp w Polsce, miejsce dla osób szukający...

Sędziejowice-Kolonia (Emilianów) (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

2 100 000 PLN (6 583 zł/m2)

8
2
319 m2
2000
14774449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 187363 14774449 Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamieszkanie. Dom i budynki są bardzo złej kondycji ich remont może okazać...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
60 m2
1960
15878366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594897 15878366 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15878222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591310 15878222 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15878219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591309 15878219 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15877463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570348 15877463 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026