• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Bukowiec

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bukowiec

Znaleźliśmy 476 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15467813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19224502 15467813 Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. do remontu lub wyburzenia, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński, województwo łódzkie. Działka o powierzchni 3207 m2 o wymiarach ok. 32 x 100 ...

Rogów (Józefów) (Łódzkie, gm. Rogów)

279 000 PLN (1 500 zł/m2)

5
-
186 m2
1925
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15557354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179151 15557354 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
15894163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933061 15894163 Oferuję do sprzedaży komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej na ul. Daktylowej w Łodzi. Kameralne zamknięte osiedle gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum, Al Jana Pawła czy Trasy Górn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (8 151 zł/m2)

4
1
146 m2
2010
15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15751585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący + garaż | spokojna okolica 25143912 15751585 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużym potencjałem, położony w centrum Bełchatowa, w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 732 mkw, a powierzchnia całkowita domu wynosi 73 mkw.To idealna propozycj...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

420 360 PLN (5 758 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
15861445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochód od zaraz – dziewiarnia z wyposażeniem 27207196 15861445 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-rezydencjonalna 6,24 ha Dworek + funkcjonująca dziewiarniaNa sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna o łącznej powierzchni 6,2400 ha, położona w malowniczej miejscowości Pożdżenice, w gminie Zelów...

Pożdżenice (Łódzkie, gm. Zelów)

5 500 360 PLN (12 223 zł/m2)

6
2
450 m2
-
15699974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój Nowy dom w Brzeźniu. Gotowy do zamieszkania!! 24179848 15699974 NOWA NIŻSZA CENA!!! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. BrzeźnioSzukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom parterowy o powierzchni całkowitej 136,65 m² to idealna propoz...

Ostrów (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

580 360 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
136 m2
2020
14774449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 187363 14774449 Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamieszkanie. Dom i budynki są bardzo złej kondycji ich remont może okazać...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
60 m2
1960
15702024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24227779 15702024 Na sprzedaż lokal użytkowy 660 m² Zduńska Wola, ul. Złotnickiego centrum miastaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Zduńskiej Woli, przy ul. Złotnickiego 10. Budynek o łącznej powierzchni ok. 660 m² znajduje się w p...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

4 700 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
663 m2
2005
15639232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23034520 15639232 Oferujemy na sprzedaż kompleks: wyposażony warsztat z dochodowym biznesem+ przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny — położony w miejscowości Zawadów, niedaleko Bełchatowa, (woj. łódzkie)Elastyczne warunki transakcji - w rozliczeniu możliwe mies...

Zawadów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 625 000 PLN (7 410 zł/m2)

6
2
219.3 m2
1993