• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Czołczyn Bajkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Czołczyn i Bajkowa

Znaleźliśmy 471 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15728120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24733658 15728120 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 69,18 m2 z osobnym garażem na działce 689 m2., usytuowany w miejscowości Ruda-Bugaj.Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju.Media - prąd, woda ...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

680 000 PLN (9 855 zł/m2)

3
1
69 m2
2000
15411859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940947 15411859 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dworku, usytuowanego na działce o powierzchni 1145 m2, w malowniczej miejscowości letniskowo wypoczynkowej Grotniki.Grotniki położone są w lasach nad rzeką Lindą, w odległości około 10 km od Zg...

Grotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 499 999 PLN (8 929 zł/m2)

4
2
168 m2
1932
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010
15564680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21433823 15564680 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z 2009 roku, zlokalizowanego w spokojnej okolicy, która zachwyci każdego, kto ceni bliskość natury, życie z dala od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy...

Stróża (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 280 000 PLN (4 741 zł/m2)

7
2
270 m2
2009
15479035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19476927 15479035 Sprzedam dom o powierzchni 140 m2, ostatnio remontowany w 2023 roku, z dachem pokrytym blachą. Komfortowy i wygodny dom znajduje się na działce o powierzchni 11 000 m2 z prywatnym dostępem do rzeki oraz pięknym, zadbany lasem wokół. Nieruchomość poło...

Zielkowice (Łódzkie, gm. Łowicz)

900 000 PLN (6 923 zł/m2)

3
1
130 m2
1970
15827798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633322 15827798 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 284 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 1 296 m² Dom jest w stanie deweloperskim . Do wykończenia- stan deweloperski.Cena nieruchomości wynosi 1 050 000 PLN. Dom jest idealni...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 050 000 PLN (3 697 zł/m2)

6
2
284 m2
2016
15792771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26026466 15792771 Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w miejscowości Rdutów (gm. Nowe Ostrowy, pow. kutnowski). To świetna okazja dla osób szukających przestronnego domu na dużej działce 1515 m² w spokojnej okolicy. Na działce znajduje się parterowy dom ...

Rdutów (Łódzkie, gm. Nowe Ostrowy)

610 000 PLN (3 631 zł/m2)

4
2
168 m2
-
15695952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109185 15695952 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2.Dom charakteryzuje wysoki standard, spełniający wymajania osób, którym zależy na gotowym domu do wprowadzania, o praktycznym układzi...

Gościnna (Łódzkie, gm. Gorzkowice)

1 099 000 PLN (6 465 zł/m2)

5
1
170 m2
-
15654309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368261 15654309 Na sprzedaż dom mieszkalny w Rychłocicach gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.Wieś jest częścią parku krajobrazowego, obszaru chronionego, którego celem jest ochrona unikatowych krajobrazów, dolin rzek (Warty, Widawki, ich dopływów...

Rychłocice (Łódzkie, gm. Konopnica)

490 000 PLN (5 765 zł/m2)

3
1
85 m2
1996
15798157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26164761 15798157 Na sprzedaż dom o powierzchni 112 m², położony na dużej działce o powierzchni 10 884 m² w malowniczej miejscowości Toporów, w powiecie wieluńskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, blisko lasów oraz rzeki Warty, co czyni ją idealnym miej...

Toporów (Łódzkie, gm. Wierzchlas)

720 000 PLN (6 429 zł/m2)

9
-
112 m2
1997
14663392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158504 14663392 NA SPRZEDAŻ INTERESUJĄCY DOM w miejcowości WOLA ZARADZYŃSKA Na sprzedaż oferuję Państwu interesujący dom położony w miejscowości Wola Zaradzyńska w KsawerowieNieruchomość położona na działce o pow.568,9mkw. Ogrodzona eleganckim przęsłem ogrodowym.Wj...

Wola Zaradzyńska (Łódzkie, gm. Ksawerów)

750 000 PLN (3 750 zł/m2)

6
2
200 m2
1995
14678831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2968064 14678831 Na sprzedaż budynek o pow. 70 m2 BURZENIN Nieruchomość o powierzchni 70 m2, usytuowana na działce o pow. 750 m2.Budynek znajduje się w centrum, przy głównej ulicy miasta. Składa się z czterech pomieszczeń i prze...

Burzenin (Łódzkie, gm. Burzenin)

129 000 PLN (1 843 zł/m2)

11
-
70 m2
1900