• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Jeżów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jeżów

Znaleźliśmy 470 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15895859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962721 15895859 Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na działce o powierzchni 1499 m² w Łyszkowicach przy ul. Wolności. To propoz...

Łyszkowice (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

2 115 000 PLN (2 150 zł/m2)

6
2
983.76 m2
2000
15288544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny na sprzedaż- Bibianów 14821598 15288544 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB32025Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin!Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na narożnej działce w miejscowości Bibianów na obrzeżach Ozorkowa,  o łą...

Bibianów (Łódzkie, gm. Parzęczew)

750 000 PLN (2 143 zł/m2)

10
-
350 m2
2002
15766734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25509620 15766734 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 100,48 m² (nie licząc piwnicy). Usytuowany na działce 835 m², otoczony bujną zielenią, w spokojnej części Radomska.Dom składa się z dwóch kondygna...

Radomsko (Łódzkie, gm. Radomsko)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15737731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24890269 15737731 Zapraszam Państwa do kolejnej ciekawej nieruchomości. LOKALIZACJA : ŻELECHLIN gmina Żelechlinek , powiat tomaszowski , województwo łódzkie. Prezentowana oferta to zabudowana działka drewnianym domem całorocznym , z ogrodem i basenem. Partero...

Żelechlin (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

435 000 PLN (3 955 zł/m2)

4
1
110 m2
1985
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

910 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15891269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893693 15891269 Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi - Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszk...

Stara Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (1 227 zł/m2)

5
-
220 m2
1955
15670216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23636837 15670216 Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 300 000 PLN (5 285 zł/m2)

5
1
246 m2
2022
15614047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485986 15614047 Mały dom w otoczeniu lasu, cisza i spokój BESTATE nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej ok. 94 m.kw, położony na działce o powierzchni 1 255 m.kw. znajdujący się w malowniczym leśnym pejzaż...

Dobroń (Dobroń) (Łódzkie, gm. Dobroń)

650 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
-
94 m2
1984
15865259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27290396 15865259 Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek).Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 23 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. ...

Czechowice (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

239 000 PLN (3 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1980
15886976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy domek do sprzedaży, Gutków 27772752 15886976 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKLB32026Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Gutków (gmina Będków).Działka o powierzchni 800 m² zabudowana jest przytulnym domem o powierzchni 51,5...

Gutków (Łódzkie, gm. Będków)

255 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15650488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23319070 15650488 Prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny dom na sprzedaż za cenę 1 550 000 PLN. Nieruchomość znajduje się w Ciężkowie, na ulicy Szyszkowa, zaledwie 15 km od Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do miasta, jednocześnie oferując spokój i prywatność, jaką...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 550 000 PLN (6 652 zł/m2)

6
2
233 m2
2011