• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Jeżów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jeżów

Znaleźliśmy 470 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15467813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19224502 15467813 Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. do remontu lub wyburzenia, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński, województwo łódzkie. Działka o powierzchni 3207 m2 o wymiarach ok. 32 x 100 ...

Rogów (Józefów) (Łódzkie, gm. Rogów)

279 000 PLN (1 500 zł/m2)

5
-
186 m2
1925
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15557354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179151 15557354 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
14774449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 187363 14774449 Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamieszkanie. Dom i budynki są bardzo złej kondycji ich remont może okazać...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
60 m2
1960
15702024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24227779 15702024 Na sprzedaż lokal użytkowy 660 m² Zduńska Wola, ul. Złotnickiego centrum miastaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Zduńskiej Woli, przy ul. Złotnickiego 10. Budynek o łącznej powierzchni ok. 660 m² znajduje się w p...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

4 700 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
663 m2
2005
15639232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23034520 15639232 Oferujemy na sprzedaż kompleks: wyposażony warsztat z dochodowym biznesem+ przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny — położony w miejscowości Zawadów, niedaleko Bełchatowa, (woj. łódzkie)Elastyczne warunki transakcji - w rozliczeniu możliwe mies...

Zawadów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 625 000 PLN (7 410 zł/m2)

6
2
219.3 m2
1993
15411836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940945 15411836 Oferujemy nie tylko wyjątkową lokalizację, ale również gwarancję doskonałego miejsca do życia. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej nieruchomości oraz umówić się na jej oglądanie. Zapewniamy, że t...

Sokolniki-Las (Łódzkie, gm. Ozorków)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15401528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17724225 15401528 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom w miejscowości Chociw o powierzchni 172 m2 w odległości około 4 km od Widawy w województwie Łódzkim. Nieruchomość składa się z 5 pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, dwóch przedpokoi oraz dodatkowej toalety ...

Chociw (Łódzkie, gm. Widawa)

899 000 PLN (4 807 zł/m2)

5
2
187 m2
1995
15342736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16306286 15342736 Sprzedam 5 pokojowy, parterowy, murowany dom o powierzchni 150m2Nieruchomość poprzez swój układ ma niewielkie straty na metrażu.5 pokoi po ok 16m2, wielka kuchnia, 2 osobne łazienki, osobna toaleta, pralnia.nieruchomość może pełnić rolę niewielkiego ...

Moszczenica (Łódzkie, gm. Moszczenica)

399 000 PLN (2 660 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
13026810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1334203 13026810 Otoczenie to 1,2 ha wygrodzona działka z pełną infrastrukturą techniczną. Dom zbudowany przez górali. Wykończony w oryginalnym stylu z litego drewna. Niezwykle ciepły. Na parterze przestronny salon i kuchnia z jadalnią, wc i kotłownia węglowa. Na po...

Nowy Dwór (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 340 000 PLN (7 528 zł/m2)

4
1
178 m2
2010