• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Ostrów Rogaczewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rogaczewska i Ostrów

Znaleźliśmy 483 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15875440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527334 15875440 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubień (powiat łęczycki), z bardzo dobrym dojazdem do Łęczycy oraz dogodnym dostępem do komunikacji kolejowej. Nieruchomość łączy spokojną, wiejską lokalizację z szybkim dostępem do pe...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

849 000 PLN (3 158 zł/m2)

7
2
268.85 m2
1991
15875425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27549576 15875425 Link do filmu: https:youtu.bemkw0a29vAlUTwoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny kawałek lasu tuż za ogrodzeniem. To nie działka rekreacyjna. To...

Góra Świętej Małgorzaty (Łódzkie, gm. Góra Świętej Małgorzaty)

779 000 PLN (3 520 zł/m2)

5
2
221.3 m2
2001
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
15861445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochód od zaraz – dziewiarnia z wyposażeniem 27207196 15861445 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-rezydencjonalna 6,24 ha Dworek + funkcjonująca dziewiarniaNa sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna o łącznej powierzchni 6,2400 ha, położona w malowniczej miejscowości Pożdżenice, w gminie Zelów...

Pożdżenice (Łódzkie, gm. Zelów)

5 500 360 PLN (12 223 zł/m2)

6
2
450 m2
-
15699974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój Nowy dom w Brzeźniu. Gotowy do zamieszkania!! 24179848 15699974 NOWA NIŻSZA CENA!!! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. BrzeźnioSzukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom parterowy o powierzchni całkowitej 136,65 m² to idealna propoz...

Ostrów (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

580 360 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
136 m2
2020
15856708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27103263 15856708 Oferujemy jedyną w swoim rodzaju nieruchomość położoną na prywatnej wyspie o powierzchni 3,6 ha, w malowniczym rozgałęzieniu rzeki Grabi, we wsi Emilianów (gm. Sędziejowice). To jedna z nielicznych prywatnych wysp w Polsce, miejsce dla osób szukający...

Sędziejowice-Kolonia (Emilianów) (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

2 100 000 PLN (6 583 zł/m2)

8
2
319 m2
2000
15886612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762904 15886612 Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. ŁaskaNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Pabianicach przy ul. Łaskiej. Nie...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
2
128 m2
1932
15557354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179151 15557354 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
14869808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3701474 14869808 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom 170 m2 plus budynek gospodarczy o pow. 300 m2. Polecam Państwu serdecznie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m2, wraz z budynkiem gospodarczym - 302 m2., na działce liczącej 817,2 m2 .Na parterze znajdują się : kuchn...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

840 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
170 m2
1945
14813791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26042 14813791 MALANÓW-gmina Lutomiersk, dom 100 m2 plus ziemia 17 730 m2. MALANÓW-cicha miejscowość w gminie Lutomiersk, właśnie tu znajduje się proponowany dom o powierzchni 100 m2, wraz z ogrodem i ziemią orną - 17 730 m2. Nieruchomość składa się z czterech po...

Malanów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

590 000 PLN (5 900 zł/m2)

4
1
100 m2
1963
14774449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 187363 14774449 Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamieszkanie. Dom i budynki są bardzo złej kondycji ich remont może okazać...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
60 m2
1960