• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Piątkowisko Cynkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Piątkowisko i Cynkowa

Znaleźliśmy 483 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z wieloma możliwościami 27264257 15864059 Dom wolnostojący 131,43 m² działka 667 m² garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Działka o wymiarach o...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15635405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka z lasem i domem drewnianym 22943425 15635405 Poszukujesz domu gotowego do wprowadzenia, do którego będziesz wracać z radością? To miejsce przypadnie do gustu każdemu, kto ceni zapach lasu, mech pod stopami i lubi palić drewnem w kominku.Nieruchomość położona jest we wsi Wrząca, gm. Lutomiersk w...

Wrząca (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

560 360 PLN (4 447 zł/m2)

3
1
126 m2
1980
15881094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623673 15881094 Dom w zabudowie szeregowej, po remoncie z podpiwniczeniem. Ogrzewanie standardowe na paliwa stałe. Woda miejska. Wraz z domem sprzedawane są trzy działki w tym jedna 500 m 2 , oraz dwie działki zabudowane murowanymi komórkami o powierzchni po ok. 60...

Pokrzywna (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

500 000 PLN (5 208 zł/m2)

2
1
96 m2
-
10770297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4009 10770297 Idealne miejsce dla miłośnika Koni, ze stajniami na osiem koni , garażami na cztery samochody, budynkami gospodarczymi i pomieszczeniem socjalnym I domem dla dwóch rodzin. Idealne miejsce do każdej działalności gospodarczej. Jest miejsce na wybudow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

3 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

5
1
150 m2
2010
15878216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591307 15878216 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15877464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570351 15877464 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15877227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563270 15877227 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15872869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502940 15872869 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15856545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27092713 15856545 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15856543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27092707 15856543 Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta?Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy pod Bełchatowem.W ofercie dostępne są różne układy domów w stanie dewelo...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15684506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906647 15684506 Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144 m² w Łodzi (dzielnica Górna) usytuowany na skrajnej działce o pow. 351 m².Nieruchomość jest doskonałą propozycją zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukający...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 720 000 PLN (11 944 zł/m2)

4
1
144 m2
2016