• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Podłęcze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podłęcze

Znaleźliśmy 838 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15872284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27489627 15872284 Działka budowlana Rąbień, ul. OgórkowaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m², położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Rąbień, przy ul. Ogórkowej.Szczegóły nieruchomości:Numer działki: 40014Powierzchnia: 1045 m²Prz...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

180 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
15857595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27126887 15857595 Zapraszam do zakupu działki położonej w Złotnikach, gmina Dalików - w połowie drogi między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami.Działka nr 614 ma w tej chwili status rolnej i powierzchnię 1577 mkw. w kształcie prostokąta. Posiada bezpośredni dostęp do...

Złotniki (Łódzkie, gm. Dalików)

125 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1577 m2
-
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka rolno leśna o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15853702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054605 15853702 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działki letniskowe z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasów. 1535 1746 m.kw - prostokąt: 55 m (front), dojazd drogą gruntową,...

Dłutów (Świerczyna) (Łódzkie, gm. Dłutów)

102 640 PLN

-
-
1283 m2
-
15741299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968953 15741299 Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1454 m.kw położoną w gminie Pabianice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę zagrodową, zabudowę mieszkaniową jednoro...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

285 000 PLN

-
-
1454 m2
-
15889786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27861630 15889786 Działka  1600 m2, leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, urokliwej okolicy, w ustronnym miejscu, w miejscowości Piaski, tuż przy Nieborowie, nied...

Piaski (Łódzkie, gm. Nieborów)

139 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15845200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856723 15845200 Działka budowlano-siedliskowa 3300 m² Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m² położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z...

Stachlew (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

99 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3300 m2
-
15757414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301223 15757414 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1304m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Świetna okazja dla inwestor...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

299 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1304 m2
-
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15761143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25372273 15761143 Na sprzedaż działka budowlana Józefów, 1000 m²Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², położoną w Józefowie.Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia wygodne możliwości zagospodarowania terenu.Lokalizacja:spokojna, ...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

220 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1000 m2
-