• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Skierniewice

Znalezionych ofert: 55

15841270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788319 15841270 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe, z możliwością zagospodarowania przestrzeni ziel...

Skierniewice (Strobów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 500 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
19588 m2
-
15882065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656123 15882065 Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie (31 x 38 m), oferująca doskonałe możliwości zabudowy oraz wyjątkowy komfort przyszłego życia.Nieruchomość wyróżnia się starannie zachowanym zadrzewieniem (dorodne świerki), ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

496 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15869674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27407147 15869674 Działka inwestycyjna z MPZP Centrum Skierniewic potencjał ok. 1 200 m² PUM Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Skierniewic przy ul. Jagiellońskiej 9 działka nr ewid. 111 o powierzchni 754 m², przeznaczona po...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 200 000 PLN (1 592 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15876156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532338 15876156 Działka budowlana 732 m² Skierniewice, WidokNieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w cichej, kameralnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest uzbrojona i daje duże możliwości zagospodarowania. Dodatkowym atutem jest moż...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

270 000 PLN (369 zł/m2)

-
-
732 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka budowlana  o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątkow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15870428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27428415 15870428 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2000 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 717 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

717 000 PLN (359 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15399258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661801 15399258 Mam do zaoferowania działkę budowlaną z mediami w Skierniewicach z domem do remontu i dwoma garażami. Działka ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko do Centrum Skierniewic. Z daleka od zgiełku miejskiego. Położenie działki jest dużym atutem, blisko do W...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15683912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23900768 15683912 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska.Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.To idealna oferta dla osób, które chcą korzystać z miejskich udogodni...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

199 000 PLN (292 zł/m2)

-
-
682 m2
-
15515438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20255454 15515438 Szukasz idealnej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą.Do sprzedania działka o powierzchni 950m2, zlokalizowana na bardzo atrakcyjnych obrzeżach Skierniewic. Dział...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

209 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
950 m2
-