• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: łódzkie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15886563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761987 15886563 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m², położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do zamieszkania od zaraz, bez konieczności przeprowa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

725 000 PLN (12 787 zł/m2)

3
1
56.7 m2
1970
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15856253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27086907 15856253 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -Powiat Włocławski Link do prezentacji nieruchomości DRON https:youtu.beoMZpJnlwkfA Szczegółowe informacje Działka położona na terenie zabudowa...

Nowy Witoszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Fabianki)

182 000 PLN

-
-
3637 m2
-
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15714045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z osobną kuchnią na Starych Bielanach 24450397 15714045 Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 47,6 m2, piętro 34 bez windy w budynku z 1972 roku na Starych Bielanach.Do odświeżeniaremontu, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój dzienny 16,5 m2 z wyjściem na balkon;*  2 s...

Warszawa (Stare) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (14 043 zł/m2)

3
-
47 m2
1970
15713041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24431697 15713041 Na sprzedaż: Domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: Miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem - w odległości około 13 kil...

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15685696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje w centrum, po remoncie 23922297 15685696 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, parter4 z windą, w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Północne.Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1927
15604202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe biuro w centrum biznesowym 22282930 15604202 Na sprzedaż biuro 375m2, piętro 36 z windą w budynku z 2009r., Wola Mirów.Prestiżowy adres, świetny dojazd, biuro idealne dla firmy programistycznej, agencji marketingowej, kancelarii prawnej, szkoły językowej, itp. W cenie wyposażenie i umeblowanie....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 761 661 PLN (26 031 zł/m2)

11
-
375 m2
2009
15482155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, piwnica 19529515 15482155 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 45,8 m2, piętro 34 bez windy w budynku z 1969 r., Mokotów, Sadyba.Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:*salon z wyjściem na balkon 14 m2: kana...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (15 111 zł/m2)

3
-
45 m2
1969
15463201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Targówku 19123844 15463201 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, Bródno.Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* duży salon z wyjściem na balkon: ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

3
-
55 m2
1972
15428784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18362519 15428784 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujący grunt budowlany położony w malowniczej miejscowości Natalin w gminie Jastków. Działka o powierzchni 1372 mkw. zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Satelitarną i Śniegówką...

Natalin (Lubelskie, gm. Jastków)

229 000 PLN

-
-
1372 m2
-