• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Lodz

Znalezionych ofert: 786

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15867283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27343437 15867283 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 323m2, położony na przeciwko Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Lokal położony przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w inwestycji Waterline Vibe.Budynek 7 kondygnacyjny z garażam...

Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

3 527 331 PLN (10 921 zł/m2)

1
-
323 m2
2027
15871621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472464 15871621 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalu:- lokal narożny – piękne witryny- powierzchnia 65,53m2- doskonale widoczny z uli...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15869738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27407998 15869738 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy U2 o powierzchni ok. 106m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 158.Lokal jest częścią nowej inwestycji Accanto, składającej się ze 147 mieszkań, 2 lokali usługowych i garażu podziemnego....

Łódź (Śródmieście), Wólczańska

1 274 760 PLN (12 000 zł/m2)

1
-
106.23 m2
2025
15859196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165058 15859196 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Strzelców Kaniowskich 25.Lokal znajduje się na nowo budowanym osiedlu Waterlane Concept & Vibe na rewitalizowanym Starym Polesiu.Na osiedlu będzie też sklep ALDI z duż...

Łódź (Polesie), 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

3 527 331 PLN (10 911 zł/m2)

1
-
323.27 m2
2027
15835384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27343202 15835384 Na sprzedaż przepiękny Lokal usługowo biurowy urządzony w najwyższym standardzie gotowy do wprowadzenia.Lokal urządzony pod kancelarię notarialną, biura architekta, show room. W pełni wykończony, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 250 m², położo...

Łódź, Juliana Tuwima

2 673 000 PLN (10 664 zł/m2)

3
-
250.66 m2
2024
15859037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27160965 15859037 Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo - usługowy Inwestycja znajduje się w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 70b.Budynek z 2021 roku, funkcjonuje jako prywatny akademik Chill Inn (ok. 153 mieszkań), co zapewnia stały napływ potencjalnych Klientów.Lokaliz...

Łódź, 6 Sierpnia

380 759 PLN (11 407 zł/m2)

1
-
33.38 m2
2021
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15887120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/Bałuty 27777270 15887120 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (9 655 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15891079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885897 15891079 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,97 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na łódzkiej Retkini.Mieszkanie składa się z:• przestronnego salonu z wyjściem na balko...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970