• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Skierniewice

Znalezionych ofert: 115

15399258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661801 15399258 Mam do zaoferowania działkę budowlaną z mediami w Skierniewicach z domem do remontu i dwoma garażami. Działka ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko do Centrum Skierniewic. Z daleka od zgiełku miejskiego. Położenie działki jest dużym atutem, blisko do W...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15399250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17661802 15399250 Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę przemysłową na terenie Skierniewic. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego z możliwością prowadzenia działalności dotyczącej przemysłu lekkiego. Powierzchnia działki 4037 m2. Atutem działki ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 400 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
4037 m2
-
15841270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788319 15841270 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe, z możliwością zagospodarowania przestrzeni ziel...

Skierniewice (Strobów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 500 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
19588 m2
-
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15897833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28010677 15897833 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w Skierniewicach, na ulicy Asnyka. Cena wywoławcza to 739 000 PLN.do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni łącznej 73,82 m2 rozkłada się na dwóch kondygnacjach i oferuje przestrzeń idealną dla rodzin...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

4
2
73 m2
2000
15858010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27137551 15858010 Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m², a jego cena to 980 000 PLN, co daje 9 800 PLN za metr kwadratowy. Jest to niezwykła oferta dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca z p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15859597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, przestronne mieszkanie z balkonem 27172037 15859597 Zapraszam do odkrycia mieszkania, które łączy w sobie przestrzeń, światło i ogromny potencjał aranżacyjny. Położone przy prestiżowej i cenionej ulicy Prusa w Skierniewicach, stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących komfortu, spokoju oraz wyg...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

489 360 PLN (8 156 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
14926476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 4866957 14926476 Do sprzedania budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Skierniewicach. Budynek o wymiarach 12 m x 44 m, wysokości 4,5 m i całkowitej powierzchni 530 m 2 , wybudowany jest na działce o pow. 3254 m 2 w użytkowaniu wieczystym, posiadającej d...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 780 000 PLN (5 245 zł/m2)

11
-
530 m2
2005
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

763 000 PLN (6 936 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15869674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27407147 15869674 Działka inwestycyjna z MPZP Centrum Skierniewic potencjał ok. 1 200 m² PUM Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Skierniewic przy ul. Jagiellońskiej 9 działka nr ewid. 111 o powierzchni 754 m², przeznaczona po...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 200 000 PLN (1 592 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980