• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 158

15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908
15400859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17709100 15400859 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, restau...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

988 960 PLN (8 040 zł/m2)

4
-
123 m2
1914
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15850843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27010254 15850843 Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią autentyzm wysokich wnętrz i chcą nadać im własny, niepowtarz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
104 m2
1920
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 000 PLN (6 215 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15161652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11314038 15161652 Do pierwszego zamieszkania, fabrycznie nowe.W sercu kulturalnej Łodzi.Gotowe do wprowadzenia Jeżeli marzysz o urokliwym mieszkaniu, w kamienicy z historią, w samym sercu Łodzi, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-po...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1904
15593663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033648 15593663 Loft znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera. Klimatyczny, stylowy i przestronny loft, znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera – położony w lewym skrzydle, z oknami wychodzącymi na patio. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

780 000 PLN (9 750 zł/m2)

2
-
80 m2
1875
15824485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633235 15824485 Dwa mieszkania w cenie jednego !Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 PLN za metr kwadratowy, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku nieruchomości....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

674 100 PLN (7 096 zł/m2)

4
2
95 m2
1902
15466225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19179613 15466225 Zapraszamy do przestronnej, po generalnym remoncie w 2022 roku kawalerki znajdującej się na parterze. Cena ofertowa to 311 500 PLN. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, co oznacza, że możesz cieszyć się swoim nowym domem od zaraz.. Do lokalu przynale...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

311 500 PLN (9 734 zł/m2)

1
1
32 m2
1980