• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 92

15417409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18075203 15417409 Łódź - Osiedle Mireckiego -wyjątkowe , wykończone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, , usytuowane na drugim piętrze.Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni w której jest wydzielona garderoba, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 900 PLN (9 089 zł/m2)

2
1
55 m2
1928
14901791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4366144 14901791 ŁÓDŹ-POLESIE, kawalerka o powierzchni 15,56 m2 nowa,urządzona w zrewitalizowanej kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż w pełni urządzoną i wyposażoną w sprzęt AGD-lodówkę,kuchenkę i mikrofalówkę- kawalerkę o pow. 15,56 m2 w zrewitalizowanej kamieni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

186 720 PLN (12 448 zł/m2)

1
1
15 m2
1910
15846299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26879969 15846299 ŁÓDŹ - POLESIE ul. Kowieńska, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,88 m2, usytuowana na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone w sprzęt AGD. Budynek został ocieplony ma nowy dach, elewację, okna,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

238 000 PLN (12 526 zł/m2)

1
1
19 m2
1910
15716206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507657 15716206 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w doskonałej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkania zostały oddane do użytku w I kwartale 2024r. B...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 536 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15857342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne na start 27119703 15857342 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,5 m², położonego na 3. piętrze w bloku z 1964 r. przy ul. Wileńskiej. To propozycja dla osób, które szukają swojej pierwszej nieruchomości do własnej aranżacji z łatwym dostę...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 791 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15889787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861633 15889787 Dzielnica Polesie to miejsce, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością terenów zielonych. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz relaks wśród natury. Dzielnica ta jest również doskonale skomunikowana z resztą miasta,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (9 661 zł/m2)

3
1
62 m2
1997
15856551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092757 15856551 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wszystki...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

572 000 PLN (15 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15845782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26869548 15845782 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w luksusowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wsz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

406 830 PLN (10 706 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15834636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26850863 15834636 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Na sprzedaż kawalerka z antresolą w bardzo wysokim standardzie, mieszkanie bezpośrednio po remoncie, gotowe do wprowadzenia.Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Ł...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (12 885 zł/m2)

1
1
26 m2
1915
15885309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722684 15885309 Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W mieszkaniu została wymieniona in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (9 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025