• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Sczanieckiej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sczanieckiej

Znaleźliśmy 574 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Łódź Łódzkie

15889011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stwórz własne M4 27840314 15889011 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,38 m², położonego na parterze w wieżowcu przy ul. Ćwiklińskiej, na osiedlu Widzew wschód. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej ara...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1978
15857342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne na start 27119703 15857342 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,5 m², położonego na 3. piętrze w bloku z 1964 r. przy ul. Wileńskiej. To propozycja dla osób, które szukają swojej pierwszej nieruchomości do własnej aranżacji z łatwym dostę...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 791 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15771263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter z potencjałem, dla rodziny z dziećmi 25575035 15771263 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15391273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światowy Oskar 2025r dla Echo Fuzji!!! 17510304 15391273 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 620 000 PLN (17 234 zł/m2)

4
-
94 m2
2023
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15875581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525993 15875581 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m², położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod działalność handlową, biurową lub usługową – w miejscu, które gwarantu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (6 957 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1900
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000
15869262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27404705 15869262 Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta w trakcie zakładania), położone w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej.Oferta ekskluz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
38.99 m2
2026