• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz Baluty Aroniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Aroniowa

Znaleźliśmy 134 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Baluty Lodz Łódzkie

15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15066474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8728927 15066474 ŁÓDŹ-mieszkanie w stanie deweloperskim 70 m2 z dwoma balkonami na 4 piętrze w budynku z windą. Proponuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze w 6 - kondygnacyjnym, nowoczesnym, kameralnym budynku o powierzchni 70,55 m2.Składa się ono z pokoju dzien...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

578 500 PLN (8 264 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15260426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14082777 15260426 Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze ul. Rojna Do sprzedania lub zamiany ustawne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku podlegającym pod spółdzielnię.Dwa słoneczne pokoje w ty...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

275 000 PLN (7 432 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15697304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24129750 15697304 Na sprzedaż kawalerka w spokojnej i zielonej części łódzkich Bałut, na Teofilowie. Prezentowane mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku z lat 70 tych. na Teofilowie przy ulicy Rojnej 14.Nieruchomość o powierzchni 26,40 m2 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

230 000 PLN (8 712 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15778016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25739520 15778016 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (6 984 zł/m2)

4
1
63 m2
1980
14938100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 5128896 14938100 NUMER OFERTY W BIURZE: SMAW4292012Mamy do zaoferowania mieszkanie o wysokim standardzie składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, 2 łazienek z WC. Mieszkanie na osiedlu strzeżonym, monitorowanym, jest ono szczytowe dwupoziomowe w apartamentowcu z ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (6 098 zł/m2)

4
2
123 m2
2005
15759507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25339731 15759507 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w  bloku wybudowanym w 2001 roku to nowocze...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

486 000 PLN (7 594 zł/m2)

3
2
64 m2
2001
15305637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15317596 15305637 Oferuję mieszkanie 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym. Lokal składa się z: salonu , poko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

416 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15611873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22439651 15611873 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL182025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły z lat '50. Powierzchnia mieszkania to 36,29 m2 i składa się na nią 25-ci...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 917 zł/m2)

1
1
36 m2
1952
15869888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Łodzi 27411335 15869888 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL162026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - 46,74 m² Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m², idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Loka...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (6 957 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15868103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27364777 15868103 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest przy ul. Gandhiego, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy wygodę codziennego życia z doskonałą komunikacją. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
1953