• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz Baluty Wolborska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wolborska

Znaleźliśmy 136 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Baluty Lodz Łódzkie

15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15066474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8728927 15066474 ŁÓDŹ-mieszkanie w stanie deweloperskim 70 m2 z dwoma balkonami na 4 piętrze w budynku z windą. Proponuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze w 6 - kondygnacyjnym, nowoczesnym, kameralnym budynku o powierzchni 70,55 m2.Składa się ono z pokoju dzien...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

578 500 PLN (8 264 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15260426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14082777 15260426 Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze ul. Rojna Do sprzedania lub zamiany ustawne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku podlegającym pod spółdzielnię.Dwa słoneczne pokoje w ty...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

275 000 PLN (7 432 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15697304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24129750 15697304 Na sprzedaż kawalerka w spokojnej i zielonej części łódzkich Bałut, na Teofilowie. Prezentowane mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku z lat 70 tych. na Teofilowie przy ulicy Rojnej 14.Nieruchomość o powierzchni 26,40 m2 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

230 000 PLN (8 712 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15778016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25739520 15778016 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (6 984 zł/m2)

4
1
63 m2
1980
15815865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592661 15815865 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego.Cena: 355000,00 zł (7100,00m2)Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2 sypialni (po 10 m2), toalety + wc oraz z przedpokoju.Okna syp...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

355 000 PLN (7 100 zł/m2)

3
-
50 m2
1960
14938100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 5128896 14938100 NUMER OFERTY W BIURZE: SMAW4292012Mamy do zaoferowania mieszkanie o wysokim standardzie składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, 2 łazienek z WC. Mieszkanie na osiedlu strzeżonym, monitorowanym, jest ono szczytowe dwupoziomowe w apartamentowcu z ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (6 098 zł/m2)

4
2
123 m2
2005
15759507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25339731 15759507 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w  bloku wybudowanym w 2001 roku to nowocze...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

486 000 PLN (7 594 zł/m2)

3
2
64 m2
2001
15305637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15317596 15305637 Oferuję mieszkanie 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym. Lokal składa się z: salonu , poko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

416 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15771263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter z potencjałem, dla rodziny z dziećmi 25575035 15771263 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990