• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz Baluty

Znalezionych ofert: 134

15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15810645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 do remontu przy Manufakturze i Starym Rynku 26415029 15810645 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, Manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wyn...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 500 PLN (5 719 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15771263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter z potencjałem, dla rodziny z dziećmi 25575035 15771263 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15868226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369523 15868226 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przychodni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15879140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608951 15879140 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,34 m², położone na 11. piętrze zadbanego budynku  po termomodernizacji.Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, dużą ilością światła dziennego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

505 000 PLN (8 145 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15823691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633214 15823691 Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny design z idealną infrastrukturą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu o powierzchni 35,51 m², zlokalizowanego na prestiżowym i zielonym Osiedlu Jarzębinowym.O mieszkaniu:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

479 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15887120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/Bałuty 27777270 15887120 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (9 655 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972