• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz Gorna

Znalezionych ofert: 97

15784847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862144 15784847 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób ceniących życi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

542 000 PLN (14 263 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15795726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
43m2/Dąbrowa/zielona okolica/2pokoje/rozkład 26103377 15795726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15743293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3|50 m²|Radomska|po remoncie kuchnia i łazienka 25006440 15743293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy dzielnicy Górna, z dala od głównego ruchu ulicznego, a jednocześn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 780 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15764883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, idealne dla studenta!!! 25455989 15764883 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zielonej części łódzkiej dzielnicy Górna. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, do której ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (9 139 zł/m2)

2
-
36 m2
1958
15889446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie! 3 pokoje! balkon! 27850384 15889446 Sprzedam stylowe mieszkanie 61,28 mkw w Łodzi przy ul. Bednarskiej, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnością w pięknie urządzonych 3 pokojach na 3 piętrze, z balkonem i komórką lokatorską.Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. Mieszkanie znajduj...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 360 PLN (8 530 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15881837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE W SUPER CENIE DO NEGOCJACJI 27649912 15881837 Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w Łodziprzy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku.Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń, który zapewnia wyraźny podział ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

328 360 PLN (6 986 zł/m2)

3
1
47 m2
1969