• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz

Znalezionych ofert: 578

15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na parterze w bloku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15891384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= Klimatyczne poddasze | 3 pokoje | Centrum = 27896598 15891384 Zainwestuj w nieruchomość, która wyróżnia się na rynku najmu. Apartament M54 o powierzchni 57,55 m² w prestiżowej Zielona Residence to gwarancja wysokiego obłożenia i prestiżu. Poddasza w zrewitalizowanych kamienicach to jedne z najchętniej wybierany...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 205 PLN (8 232 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15866807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z panoramą! 8 piętro 27328515 15866807 To mieszkanie to świetna, budżetowa propozycja dla osób, które marzą o funkcjonalnej przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na 47,3 m² znajdziesz aż dwa niezależne pokoje oraz salon, co daje komfort zarówno dla rodzin, jak i o...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 360 PLN (7 944 zł/m2)

3
1
47 m2
-