• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Konstantynów Łódzki

Znalezionych ofert: 23

15059517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8550499 15059517 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-lokal 61,55 m2 na parterze w centrum miasta. Do wynajęcia lokal o powierzchni 61,55 m2 znajdujący się na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego.Nieruchomość posiada wejście od strony ulicy i duże witryny.W 2010 r...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

3 503 PLN (57 zł/m2)

11
-
61 m2
1923
15057283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8416204 15057283 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-lokal 75 m2 na parterze w samym centrum. Proponuję Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 75 m2 znajdujący się na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego. Nieruchomość posiada dwa wejścia i duże witryny. Budynek...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

6 500 PLN (87 zł/m2)

11
-
75 m2
1923
15064212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8641277 15064212 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-do wynajmu lokal 202 m2 na parterze. Proponuję Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 202 m2 usytuowany na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego.Nieruchomość posiada cztery wejścia od strony ulicy i duże witry...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

11 501 PLN (57 zł/m2)

11
-
202 m2
1923
15064209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8641276 15064209 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-lokal na wynajem, parter 65 m2 w samym centrum. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m2 znajdujący się na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego.Nieruchomość ma wejście od strony ulicy i posiada ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

3 767 PLN (58 zł/m2)

11
-
65 m2
1923
15831987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
działka w topowej lokalizacji 27218402 15831987 Unikatowa nieruchomość komercyjna dla inwestorów poszukujących przewagi strategicznejDziałka inwestycyjna 7474 m² w lokalizacji o absolutnie wyjątkowym potencjale w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łaskiej.Unikatowa nieruchomość komercyjna dla inwesto...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 997 360 PLN

-
-
7474 m2
-
15857621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka dla singla lub pary. 27128217 15857621 Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 17,2 m², położona na 1 piętrze kamienicy przy Placu Wolności w Konstantynowie Łódzkim. To ciekawa propozycja dla osoby poszukującej niewielkiego, wygodnego mieszkania - zarówno d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

135 360 PLN (7 962 zł/m2)

1
1
17 m2
-
15808781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Najpiękniejsza w Żabiczkach 26400653 15808781 Zapraszam do zapoznania się z ofertą doskonałej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4472 mkw z własnym lasem w Żabiczkach przy ul. Bukowej 2, oddalonej jedyne 10 km od granicy Łodzi. Ta piękna narożna działka o numerze 229 to jedyna taka nieruchomo...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 970 360 PLN

-
-
4472 m2
-
15736442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ale będzie San Francisco.....! 24874313 15736442 Przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 2 476 m² (nr 4192), położonej na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi.To miejsce, może i od razu nie zachwyca - ale właśnie dzięki temu oferuje atrakcyjniejszą cenę niż większość w okolicy. Wyma...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

418 360 PLN

-
-
2476 m2
-
15861204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIERWSZE PIĘTRO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM 27197527 15861204 MIESZKANIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, PIERWSZE PIĘTRO!! Do sprzedaży.        Miło mi przedstawić  ofertę mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego,  które łączy funkcjonalność z niepowtarzalnym  ciepłym klimatem.         Już od we...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

267 360 PLN (7 427 zł/m2)

1
1
36 m2
1961
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15768656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25548603 15768656 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w o powierzchni 2600 m2. Nieruchomość z warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica wśród zieleni i śpiewu ptaków, a jednocześnie 10 minut spacerem od centrum Konstantynowa Łódzkiego. ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

750 000 PLN (288 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
13589191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1893637 13589191 Działka inwestycyjna w Konstantynowie Łódzkim z WZ na 40 domów jednorodzinnych Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Konstantynowie Łódzkim o powierzchni 2 ha. Posiadamy wydane WZ na wybudowanie 40 domów jednorodzinnych. Działka położona w ciche...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 400 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
19910 m2
-