• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie Pabianice

Znalezionych ofert: 121

15886612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762904 15886612 Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. ŁaskaNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Pabianicach przy ul. Łaskiej. Nie...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
2
128 m2
1932
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15192746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12173391 15192746 PABIANICE-dom 375 m2 do remontu na działce 1208 m2 Na sprzedaż dom o pow. 375 m2 z działką 1208 m2, położony w Pabianicach na ulicy Warszawskiej. Media - woda miejska oraz studnia, prąd, gaz, kanalizacja.Na terenie wolnostojący garaż na dwa samochod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

670 000 PLN (1 787 zł/m2)

9
3
375 m2
1980
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m² idealnie wpisuje się w ten etap. ...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

399 000 PLN (8 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15176459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11717548 15176459 PABIANICE-centrum, działka budowlana 407 m2 z gotowym projektem budowlanym. Proponuję Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 407 m2 w centrum Pabianic z gotowym projektem architektoniczno-budowlanym budynku mieszkalnego wielorodzinnego.Media - wo...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (946 zł/m2)

-
-
407 m2
-
15869869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411258 15869869 Kawalerka 17 m² po remoncie 1 piętro niskie koszty idealna inwestycja, Pabianice, Stare MiastoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m² położone na 1 piętrze w kamienicy.Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (6 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1926
15253195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13878673 15253195 Do sprzedania kamienica z 6 odrębnymi mieszkaniami dla inwestora Do sprzedania prywatna kamienica w Pabianicach niedaleko Starego Rynku oraz szkoły nr 1. Nieruchomość licząca 4 niezależne mieszkania o wielkości 50 m2, dodatkowo pokój z kuchnią na pod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

680 000 PLN (2 519 zł/m2)

11
-
270 m2
1928
15798181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26164541 15798181 Na sprzedaż kawalerka w centrum Pabianic 29 m², parter, pełna własność z Księgą Wieczystą.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29 m² zlokalizowane na parterze 2-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Pabianic, tuż przy kompleksach Echo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (4 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1922
15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

310 000 PLN (3 100 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15866352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318755 15866352 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m.kw (w tym powierzchnia logg...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1961