• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Łódzkie

Znalezionych ofert: 178

15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15849770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980202 15849770 Ekskluzywny loft biurowy usługowy do wynajęcia w historycznym Tobaco Park idealny dla kreatywnych firmUnikatowa przestrzeń klasy A, 213 m² na najwyższym (3.) piętrze prestiżowego, nagrodzonego kompleksu po dawnej fabryce tytoniu w Łodzi (Inwestycja...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 300 PLN (44 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15598432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22139934 15598432 Na wynajem ogromna przestrzeń z potencjałem przy Wojska Polskiego, głównej ulicy Aleksandrowa Łódzkiego. Jest to lokal na parterze dużego budynku, z przeznaczeniem na działalność gospodarczą - sklep, hurtownię, siłownię, studio tańca lub jogi, magazy...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

6 000 PLN (21 zł/m2)

11
-
287 m2
1960
15707701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24325758 15707701 Do wynajęcia lokal usługowy 60,1 m² ul. Pogonowskiego 73, ŁódźOferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 60,1 m², położony na parterze nowego budynku przy ul. Pogonowskiego 73 w Łodzi. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
60 m2
2024
15227807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13265848 15227807 Super lokalizacja - duże okna wystawowe, wejście bezpośrednio z ulicy - 49 m2. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 49 m2. w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przędzalnianej i Przybyszewskiego . Wejście od strony ulicy z d...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
49 m2
1938
15869114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27401303 15869114 Do wynajęcia lokal usługowy w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, w nowej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi na Bałutach.W bezpośrednim sąsiedztwie ponad 500 mieszkań (nowe budownictwo) + starsza zabudowa osiedlowa! Co oznacza duży ruch pieszy....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 381 PLN (95 zł/m2)

11
-
172 m2
2025
15869683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27407150 15869683 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 105 mkw. w stanie deweloperskim w nowej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi.W bezpośrednim sąsiedztwie ponad 500 mieszkań (nowe budownictwo) + starsza zabudowa osiedlowa = duży ruch pieszy.Położony na parterze, jedno...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

10 028 PLN (96 zł/m2)

11
1
105 m2
2025
15869110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27401300 15869110 Na wynajem świetny lokal usługowy w stanie deweloperskim w nowej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi.W bezpośrednim sąsiedztwie ponad 500 mieszkań + starsza zabudowa osiedlowa!Co generuje duży ruch pieszy.Położony na parterze, jednopoziomowy i IDEALNY p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 728 PLN (95 zł/m2)

11
1
176 m2
2025
15418232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18096262 15418232 Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 63 m2  z ogródkiem z wejściem bezpośrednio z ulicy. Usytuowany w nowopowstałym budynku Profit Development przy ul. Sarniej. Lokal jest w stanie developerskim z możliwością dostosowania do własnych pot...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 920 PLN (78 zł/m2)

11
-
63 m2
2021
14334734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15171 14334734 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Skierniewice, ul. Sobieskiego 75 Moduł biurowo – magazynowy o powierzchni 88,7 m2 (48m2 część biurowa, 40,7 m2 magazynowa), zlokalizowany na wysokim parterze w budynku położonym na terenie ba...

Skierniewice, J. III Sobieskiego

1 774 PLN (20 zł/m2)

2
-
88 m2
-
14334715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15172 14334715 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Skierniewice, ul. Sobieskiego 75 Moduł biurowo – magazynowy o powierzchni 88,7 m2 (48m2 część biurowa, 40,7 m2 magazynowa), zlokalizowany na wysokim parterze w budynku położonym na terenie ba...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 774 PLN (20 zł/m2)

2
-
88 m2
-
15814631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26568208 15814631 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Skierniewice, ul. Sobieskiego 75 Powierzchnia biurowa (z zapleczem sanitarnym) 84,5 m2 położona na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku o przeznaczeniu magazynowym. ...

Skierniewice, J. III Sobieskiego

1 522 PLN (18 zł/m2)

2
-
84 m2
-