• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 847

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15889012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju nad Jeziorskiem 27840315 15889012 Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań!Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!Przedstawiamy przestronną działkę o łącznej powierzchni 10 800 m² z uroczym domki...

Pęczniew (Łódzkie, gm. Pęczniew)

290 360 PLN

-
-
10800 m2
-
15845526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26863005 15845526 2,1664 ha 21 664 mkw. teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej lub pod działalność rolniczą z infrastrukturą Daszyna – OgrodzonaNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 21 664 mkw., położona w miejscowości Ogrodzona, gmina Da...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

990 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
21664 m2
-
15848390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26936219 15848390 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów – miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi pałacowo-parkowemu oraz niepowtarzalnemu klimatowi histor...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

162 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15841270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788319 15841270 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe, z możliwością zagospodarowania przestrzeni ziel...

Skierniewice (Strobów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 500 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
19588 m2
-
15840978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787615 15840978 Do sprzedania grunt rolny w miejscowości Nieborów, położony w bliskim sąsiedztwie Arkadii oraz Restauracji Oberża Pod Złotym Prosiakiem. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w pięknej, spokojnej ok...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

860 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15848901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26951193 15848901 Grunt inwestycyjny przy DK91 – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie, z bezpośrednim i wygodnym dojazdem od strony drogi kraj...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

900 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
9266 m2
-
15840830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786083 15840830 Wyjątkowa działka na sprzedaż o powierzchni 2,73 ha – Rezerwat Rzeki Rawka.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Ziemiary, tuż przy granicy Rezerwatu Przyrody Rawka. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Bolimów (Ziemiary) (Łódzkie, gm. Bolimów)

680 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
27289 m2
-
15869157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402663 15869157 Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 4 857 mkw. położoną w urokliwej miejscowości Nieborów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co czyni ją doskonałym miejscem na realizację różnorodnych projektów.Dzięki temu...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

850 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
4857 m2
-
15845002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26847996 15845002 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 mkw., położona w samym sercu malowniczej wsi Nieborów – jednej z perełek województwa, znanej z pięknych krajobrazów, historycznego pałacu oraz świetnej lokalizacji.To idealne miejsce dla osó...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

140 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15494227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19806622 15494227 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę z dużym potencjałem położoną w Bełchatowie przy ulicy Czyżewskiego, nr ewid. 50511, zgodnie z MPZP ma charakter budowlano-rolno-leśny. Jej całkowita powierzchnia wynosi 11800 m2, z czego 5...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

500 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
11800 m2
-
15891013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27884621 15891013 Sprzedaż nietuzinkowej nieruchomości w oklicach Kutna. Działka ogrodzona ze stawem ponad 4ha , wśród działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , gdzie wkrótce powstanie nowe osiedle :) Przeznaczenie: Sport i rekreacja, często z zabudow...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

790 000 PLN

-
-
43352 m2
-