- Nieruchomości woj. Łódzkie
Dom wolnostojący
- Pokoje5
- Łazienki2
- Powierzchnia 163.92m2
- Rodzaj Dom wolnostojący
- Cena 1 249 000 PLN
- MiastoGłowno
- Rok budowy2012
Opis szczegółowy
Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim.
Najważniejsze atuty:
Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 1350 m2.
Powierzchnia budynków: Powierzchnia użytkowa domu 155,82 mkw, blaszak 17,5 m²
Dodatkowe udogodnienia: Ogrzewanie podłogowe na parterze, w salonie grzejnik kanałowy, brama wjazdowa na pilota.
Dodatkowe informacje: Na posesji znajduje się szambo, w domu jest kominek z płaszczem wodnym, ogrzewanie olejowe.
Wymiary działki ogrodzonej: 26x53.
Stan prawny nieruchomości: Pełna własność z księgą wieczystą.
Dom składa się:
Parter:
- Wiatrołap 8,34 m²
- Kotłownia 7,30 m²
- Hall 7,57 m²
- Pokój 11,62 m²
- Kuchnia 9,09 m²
- Salon 30,59 m²
- WC 1,24 m²
- Łazienka 4,73 m²
Piętro I:
- Korytarz 10,73 m²
- Sypialnia 21,60 m² + garderoba 7,15 m²
- Łazienka 4,73 m²
- Sypialnia 15,78 m² + garderoba 5,15 m²
- Sypialnia 9,62 m² + garderoba 3,68 m²
- Balkon 4,70 m²
Lokalizacja:
- autostrada A2 16 km,
- Łowicz 22 km,
- Stryków 13km,
- Łódź 34 km.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896588
- Data publikacji: 20 maja 2026 23:52 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 5
Mapa
Łódzkie, Głowno ,
Dom wolnostojący na sprzedaż - Głowno
nieruchomosci-lodzkie-24.pl / 15896588
1 249 000 PLN
7 620 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 163.92m2
- Pokoje 5
- Łazienki 2
- Rok budowy 2012
Opis - Dom Wolnostojący
Najważniejsze atuty:
Wymiary działki ogrodzonej: 26x53.
Dom składa się:
Parter:
- Wiatrołap 8,34 m²
- Kotłownia 7,30 m²
- Hall 7,57 m²
- Pokój 11,62 m²
- Kuchnia 9,09 m²
- Salon 30,59 m²
- WC 1,24 m²
- Łazienka 4,73 m²
Piętro I:
- Korytarz 10,73 m²
- Sypialnia 21,60 m² + garderoba 7,15 m²
- Łazienka 4,73 m²
- Sypialnia 15,78 m² + garderoba 5,15 m²
- Sypialnia 9,62 m² + garderoba 3,68 m²
- Balkon 4,70 m²
Lokalizacja:
- autostrada A2 16 km,
- Łowicz 22 km,
- Stryków 13km,
- Łódź 34 km.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896588
- Data publikacji: 20 maja 2026 23:52 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 5