• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Głowno

Znalezionych ofert: 6

15896571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982630 15896571 Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności. Najważniejsze atuty: Działka: wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mieszkańcom prywatną przestrzeń do odpoczynku i użytku. Dodatkowe udogodnie...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 590 000 PLN (4 399 zł/m2)

5
2
361.47 m2
1935
15896588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982625 15896588 Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim. Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 1350 m2. Powierzchnia budynków: P...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 249 000 PLN (7 620 zł/m2)

5
2
163.92 m2
2012
15884816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27711465 15884816 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom bliźniak z potencjałem inwestycyjnym 176,92 m² + budynek gospodarczy 117,64 m² (działka 445 m²). Dom jest przestronny, zadbany, w doskonałej lokalizacji w Głownie (woj. łódzkie) tylko ok. 650 m od Placu Wolności (c...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

685 000 PLN (3 872 zł/m2)

5
2
176.92 m2
1950
15442394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18654159 15442394 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 370 m2 (powierzchnia całkowita 542 m2) położony na dużej działce (5000 m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, cichej okolicy, ale jednocześnie jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. ...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

2 200 000 PLN (5 946 zł/m2)

6
1
370 m2
1996
15635257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22940099 15635257 NUMER OFERTY W BIURZE: WDKLB32025Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Głowno w okolicy Zalewu Mrożycka. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej (cegła + pustak) w 1976 r. o powierzchni użytkowej 120m2 składa ...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

830 000 PLN (6 917 zł/m2)

5
1
120 m2
1976
15349610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16511318 15349610 To jeden z najlepszych adresów w Głownie - zdecydowanie dla najbardziej wymagających klientów. 200-metrowy dom jest zlokalizowany na osiedlu miejskim, blisko centrum, w kameralnej dzielnicy z eleganckim sąsiedztwem. Nieruchomość położona jest na pr...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 500 000 PLN (7 576 zł/m2)

5
2
198 m2
2002