• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Aleksandrów Łódzki

Znalezionych ofert: 37

15532329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20650080 15532329 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 9300 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są drz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 831 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15541482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20856878 15541482 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 7661,6 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są d...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 500 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
7661 m2
-
15505994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20067214 15505994 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 8108,3 m2 . Nieruchomość jest w studium - będzie to teren zabudowy produkcyjnej i magazynowej oraz usługowej.Media - prąd, gaz, światłowód w drodze, kanalizacja na działce.Jedna z niewielu dostępnych działek...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 400 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8108 m2
-
15338663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16207228 15338663 Działka budowlana zalesiona 2194 m2 w Aleksandrowie Łódzkim Do sprzedania działka budowlana 2194 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka znajduje się przy drodze utwardzonej w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Placydows...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

370 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
2194 m2
-
14391192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125677 14391192 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-działka rekreacyjno-leśna z możliwością zabudowy 4271 m2 Oferuję Państwu działkę rekreacyjno-leśną z możliwością zabudowy o pow.4271,8 m2., usytuowaną przy asfaltowej drodze.Położona jest ona przy granicy rezerwatu torfowisko Rąbi...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

355 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
4271 m2
-
15550717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20968807 15550717 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 8120 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze - woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są drz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 600 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
8119 m2
-
14869808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3701474 14869808 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom 170 m2 plus budynek gospodarczy o pow. 300 m2. Polecam Państwu serdecznie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m2, wraz z budynkiem gospodarczym - 302 m2., na działce liczącej 817,2 m2 .Na parterze znajdują się : kuchn...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

840 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
170 m2
1945
14828969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27062 14828969 Mieszkanie 33 m2 z ogródkiem w centrum Aleksandrowa Łódzkiego Do zaoferowania posiadam mieszkanie o powierzchni 33m2 ,do którego przynależy również ogródek.Nieruchomość jest położona w centrum Aleksandrowa Łódzkiego.Budynek składa się z trzech gospod...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

269 999 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
32 m2
1970
15593252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22021666 15593252 Sprzedaż działki przemysłowo-usługowej za cenę 6 755 000 PLN, (198 PLN za metr kwadratowy.) Nieruchomość ta znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, przy ulicy Placydowskiej. To doskonała lokalizacja dla tych, którzy szukają miejsca pod inwestycję blis...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

6 755 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
33948 m2
-
15861960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218395 15861960 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa dzialce o pow.300m2 stoja 2 domy.Mieszkalny o pow.76m2,oraz drugi dom o pow.32m2 nam sluzy jako tzw.letniak.Garaz murowany z kanalem.Piwnica znajduje sie pod mniejszym domem.Strych ocieplony z mozliwoscia ada...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

699 000 PLN (6 786 zł/m2)

3
-
103 m2
1968
15838551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733152 15838551 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Aleksandrowie Łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Pełne uzbrojenie w drodze.: Wszystki...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

430 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
1603 m2
-
15705611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283263 15705611 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 240 m², położonego w malowniczej i zielonej okolicy Aleksandrowa Łódzkiego. To doskonała propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życi...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (4 583 zł/m2)

6
2
240 m2
2010