• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Konstantynów Łódzki

Znalezionych ofert: 20

15888025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27799844 15888025 Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Konstantynowa Łódzkiego, z wygodnym układem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza może być dobrą propozycją zarówno dla rodziny, pary, ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15736442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ale będzie San Francisco.....! 24874313 15736442 Przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 2 476 m² (nr 4192), położonej na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi.To miejsce, może i od razu nie zachwyca - ale właśnie dzięki temu oferuje atrakcyjniejszą cenę niż większość w okolicy. Wyma...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

418 360 PLN

-
-
2476 m2
-
15276238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14481321 15276238 Budynek handlowo - usługowy zlokalizowany na ul. Skłodowskiej w Konstantynowie Łódzkim Na sprzedaż oferuję budynek handlowo - usługowy, którego całkowita powierzchnia wynosi 402 m2. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 466 m2 .Teren ogrodzony, ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

990 000 PLN (2 200 zł/m2)

2
-
450 m2
1999
14775934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188614 14775934 Na sprzedaż 15 działek budowlanych w Konstantynowie Łódzkim Oferujemy na sprzedaż, 15 działek budowlanych po ok 1000 m2 w Konstantywie Łódzkim obok osiedla Srebrna Ostoja. Działki objete planem zagospodarowania do 60% zabudowy, jednorodzinne , szere...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

5 525 000 PLN (332 zł/m2)

-
-
16639 m2
-
15619128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22579241 15619128 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 74 m², usytuowany na osiedlu Srebrna Ostoja w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na ostatniej ulicy, co zapewnia intymność i ciszę, a z okien roztacza się widok na ziel...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

829 000 PLN (11 203 zł/m2)

4
2
74 m2
2022
15556766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21154149 15556766 Na sprzedaż dom o powierzchni 122m2, wykończony w wysokim standardzie. Zamknięte osiedle 'Srebrna Ostoja' w Konstantynowie Łódzkim oferuje zagospodarowanie przestrzeni, jak i doborowe sąsiedztwo niczym z amerykańskiego filmu - tuż pod Łodzi...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 190 000 PLN (9 754 zł/m2)

6
1
122 m2
2019
15708473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24341777 15708473 DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ -KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ŻABICZKI, UL. LIPOWA 8Teren obejmuje kompleks działek o łącznej powierzchni 1,0885 ha.Działki znajdują się na terenie objętym miejscowym planem ' UCHWAŁA NR XXVII 311 08 RADY MIEJSKIEJ W...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

2 400 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
10885 m2
-
15768656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25548603 15768656 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w o powierzchni 2600 m2. Nieruchomość z warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica wśród zieleni i śpiewu ptaków, a jednocześnie 10 minut spacerem od centrum Konstantynowa Łódzkiego. ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

750 000 PLN (288 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15861204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIERWSZE PIĘTRO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM 27197527 15861204  NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, PIERWSZE PIĘTRO!!        Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego,  które łączy funkcjonalność z niepowtarzalnym  ciepłym klimatem.         J...

Konstantynów Łódzki, Marszałka Józefa Piłsudskiego

267 360 PLN (7 427 zł/m2)

1
1
36 m2
1961
15516789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20299339 15516789 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKLB52024Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę o powierzchni 989m2 zabudowaną domem murowanym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 52 m2 położoną w Konstantynowie Łódzkim Żabiczki.Dom o całkowitej powierzch...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

420 000 PLN (8 077 zł/m2)

2
-
52 m2
1985
14937721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5124786 14937721 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZ2912019Do sprzedaży grunt rolny składający się z dwóch sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 19576 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40 m x 510 m. Nieruchomość mieści się nieopodal ul. Zgierskiej i Aleksandrows...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

3 200 000 PLN

-
-
19576 m2
-