• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Konstantynów Łódzki

Znalezionych ofert: 20

15857621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka dla singla lub pary. 27128217 15857621 Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 17,2 m², położona na 1 piętrze kamienicy przy Placu Wolności w Konstantynowie Łódzkim. To ciekawa propozycja dla osoby poszukującej niewielkiego, wygodnego mieszkania - zarówno d...

Konstantynów Łódzki, Plac Wolności

135 360 PLN (7 962 zł/m2)

1
1
17 m2
-
15831987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
działka w topowej lokalizacji 27218402 15831987 Unikatowa nieruchomość komercyjna dla inwestorów poszukujących przewagi strategicznejDziałka inwestycyjna 7474 m² w lokalizacji o absolutnie wyjątkowym potencjale w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łaskiej.Unikatowa nieruchomość komercyjna dla inwesto...

Konstantynów Łódzki, Łaska

1 997 360 PLN (267 zł/m2)

-
-
7474 m2
-
15728146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24737821 15728146 LOKALIZACJA:Działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, Poprzecznej z dojazdem, droga utwardzona. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, oraz działalności o charakterze usługowym, bardzo dużo terenów zielonych, b...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 754 500 PLN

-
-
7975 m2
-
15717893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24540536 15717893 LOKALIZACJA:Działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, Zgierskiej z dojazdem utwardzonym w malowniczej okolicy przy wodzie Jasieniec. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, bardzo dużo terenów zielonych, blisko ...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

400 000 PLN

-
-
1726 m2
-
15716850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24520477 15716850 LOKALIZACJA:Działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, Kolejowej z dojazdem, droga asfaltowa. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, oraz działalności o charakterze usługowym, bardzo dużo terenów zielonych, blis...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

699 000 PLN

-
-
2491 m2
-
15808781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Najpiękniejsza w Żabiczkach 26400653 15808781 Zapraszam do zapoznania się z ofertą doskonałej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4472 mkw z własnym lasem w Żabiczkach przy ul. Bukowej 2, oddalonej jedyne 10 km od granicy Łodzi. Ta piękna narożna działka o numerze 229 to jedyna taka nieruchomo...

Konstantynów Łódzki, Bukowa

1 970 360 PLN (441 zł/m2)

-
-
4472 m2
-
13589191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1893637 13589191 Działka inwestycyjna w Konstantynowie Łódzkim z WZ na 40 domów jednorodzinnych Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Konstantynowie Łódzkim o powierzchni 2 ha. Posiadamy wydane WZ na wybudowanie 40 domów jednorodzinnych. Działka położona w ciche...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 400 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
19910 m2
-
15342672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16305022 15342672 Prezentuję do sprzedaży kompaktowy i nieźle zaprojektowany dom o powierzchni 115m2Parter to: salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia ze spiżarką, kotłownia, sypialniagabinet, wc.I pietro: ogromna sypialnia z wyjściem na wielki taras, mniejsza sypialnia z...

Konstantynów Łódzki, Sadowa

559 000 PLN (4 861 zł/m2)

4
2
115 m2
1976