• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Lodz

Znalezionych ofert: 80

14776069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188734 14776069 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 6095 m2. ŁÓDŹ - ulica ROMANOWSKA, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6095 m2. Teren jest utwardzony częściowo kostką, ogrodzony i posiada dwie bramy. W jego obrębie znajdują się budynki nadające s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 150 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
6095 m2
-
14742146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25584 14742146 ŁÓDŹ-BAŁUTY-działka budowlana dla inwestora pod budowę bloku - 567 m2. Proponowana działka o powierzchni 567 m2. i wymiarach 25 x 23 metra, znajduje się niedaleko ulicy Franciszkańskiej.PUM ( powierzchnia użytkowa mieszkań ) - 600 m2.Powierzchnia za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (1 058 zł/m2)

-
-
567 m2
-
15662223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495056 15662223 Działka budowlana na Julianowie o powierzchni 6094 m2.Media - woda miejska - na działce            - prąd - na działce            - gaz - w drodze            - kanalizacja - w drodzeWedług projektu architekta można wybudować tam 31 domów w zabudowie ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

6 000 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
6094 m2
-
15591177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21998728 15591177 Ulica  Jana i Cecylii- działka budowlana o powierzchni 5000 m2.Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na budowę trzech dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnych urządzeń budowlanych.Media - prąd - w drodze            -...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 325 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15288969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14836296 15288969 ŁÓDŹ - centrum, działka po zabudowę wielorodzinną 422 m2. Na sprzedaż działka o powierzchni 422 m2. pod zabudowę wielorodzinną, położona parę minut drogi od Manufaktury. Warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem.Wskaźni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 900 PLN (1 874 zł/m2)

-
-
422 m2
-
15182446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11883132 15182446 Działka inwestycyjna o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi Do zaoferowania posiadam działkę budowlano-usługową o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi. Nieruchomość na sprz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 300 000 PLN (1 232 zł/m2)

-
-
3489 m2
-
14813702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 207366 14813702 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 8733 m2. Proponuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8733 m2, znajdującą się na ulicy Romanowskiej, niedaleko osiedla Zielony Romanów.Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa.Media : woda, prąd i ga...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 546 096 PLN (177 zł/m2)

-
-
8733 m2
-
15887125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z możliwością podziału 2516m2 27777288 15887125 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej 53A, w obrębie W-15.Nieruchomość o powierzchni 2516 m² (działka nr 2911) ...

Łódź (Widzew), Nowogrodzka

1 044 366 PLN (415 zł/m2)

-
-
2516 m2
-
15742572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24994891 15742572 Działka inwestycyjna 1237 m² al. Politechniki 36, ŁódźNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1237 m², położona przy al. Politechniki w Łodzi. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 200 000 PLN (3 395 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15794347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069802 15794347 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 152 m², położona w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej w rejonie o dynamicznie rozwijającej się zabudowie mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę deweloperską miesz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 000 PLN (843 zł/m2)

-
-
4152 m2
-
14909354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4509583 14909354 Do sprzedania działka z możliwością zabudowy wielorodzinnej. Powierzchnia działki wynosi 895 mkw, wszystkie media miejskie. Obecnie w części frontowej działki znajduje się budynek handlowo-usługowy, nie użytkowany, dwukondygnacyjny z częściowym podpi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 000 PLN (2 793 zł/m2)

-
-
895 m2
-
15413821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18002429 15413821 Prezentujemy działkę na ul Łagiewnickiej o powierzchni 8038 mkw. Działka doskonale nadaje się zarówno dla pod budowę osiedla jak i marketu. Dokonała lokalizacja, swobodny dojazd oraz bezpośrednie otoczenie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (348 zł/m2)

-
-
8038 m2
-