• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Lodz

Znalezionych ofert: 80

15853468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27050939 15853468 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Oferujemy pięknie położoną nieruchomość o po...

Łódź (Andrzejów) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN

-
-
938 m2
-
14633237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24825 14633237 Działka zlokalizowana w Łodzi w pobliżu PORT ŁÓDŹ Prezentujemy działkę niezabudowaną o powierzchni 2962 mkwZgodnie z MPZPPrzeznaczenia terenów:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna- usługi lokalne;przeznaczenie uzupełniające:- istniejąca zabudowa z...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

450 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
2962 m2
-
15875146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527681 15875146 Działka budowlana z WZ – Łódź, Widzew, ul. Feliksińska 34e . Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Łodzi, w dzielnicy Widzew, przy ulicy Feliksińskiej 34e. Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, gdzie dominują...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN

-
-
1343 m2
-
15875596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526023 15875596 Przedstawiam ofertę sprzedaży działki przy ul. Henryka 2 w Łodzi, wraz z kompletną dokumentacją projektową oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę. Inwestycja zlokalizowana w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Łodzi, oferująca...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

3 095 000 PLN

-
-
2013 m2
-
15875362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27525543 15875362 Na sprzedaż działka przy al. 1 Maja 46, Łódź – idealna lokalizacja! Powierzchnia: 910 m²Działka o powierzchni 910 m², zlokalizowana w doskonałej lokalizacji w Łodzi, przy al. 1 Maja 46. Jest to teren idealny pod zabudowę, z szerokimi możliwościami in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 600 000 PLN

-
-
913 m2
-
15865049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27282172 15865049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstaw...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (304 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15888789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27825431 15888789 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę .Lokalizacja:Łódź Bałuty Marysin, ul. PorzeczkowaDziałka w cichej, zielonej okolicy, ale znakomicie skomunikowanej okolicy.Opis:Działka o powierzchni 507m2, zabudowana z b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (1 142 zł/m2)

-
-
507 m2
-
15681608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23860904 15681608 Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ. Według MPZP na terenie działek możliwość zabudowy zagrodowej. Miejsce, w któr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

300 000 PLN

-
-
2260 m2
-
15431477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18407655 15431477 Sprzedam 6200m - idealna inwestycja! Działka pod stację benzynową i nie tylko. Z pozwoleniami na wszelkie budowy, o ogromnym potencjale. Lokalizacja tej nieruchomości to rzadkość, z niesamowitymi możliwościami rozwoju.Zapraszam państwa do zapoznania ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 900 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
6320 m2
-
14233108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106355 14233108 Atrakcyjna działka 3,528 m2 Łódź ul. Romanowska idealna pod budowę domu jednorodzinnego Atrakcyjna działka 3,528 m2 Łódź ul. Romanowska idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycje. Graniczny z budową drogi S14.Działka znajduje się na pogra...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
3528 m2
-
12935066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 86271 12935066 Działka 11.100 m2 Łódź Złotno z domem i halami magazynowymi . Atrakcyjna działka 11.100 m2 blisko centrum Łodzi.Na działce znajduje się dom o powierzchni 403,98 m2, mieszkalne 174 m2, resztę stanowią pomieszczenia produkcyjne.W domu znajdują się:PAR...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 800 000 PLN (342 zł/m2)

-
-
11110 m2
-
15136574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10684128 15136574 ŁÓDŹ - CENTRUM - działka budowlana o pow. 700 m2. Na sprzedaż działka budowlana w samym centrum Łodzi o powierzchni 700 m2.Wymiary 21 x 33,5 m2.Wszystkie media miejskie.Interesująca propozycja dla dewelopera z wyobraźnią.Szybki dostęp do komunikacji...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
700 m2
-